اختصاص 50 میلیارد ریال برای پارکینگ های مهران | اتاق خبر
کد خبر: 360683
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1395 - 00:12
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) گفت که این ستاد به صورت مشارکتی با استانداری ایلام 50 میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت پارکینگ های ویژه زائران اربعین حسینی در مهران هزینه می کند.

اتاق خبر:محمد مخبر روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از پارکینگ های سطح شهر مهران اظهار کرد: 25 میلیارد ریال از این میزان اعتبار از سوی بنیاد برکت و 25 میلیارد نیز از محل اعتبارات استانداری ایلام تامین و اختصاص داده می شود.
وی افزود: این میزان اعتبار برای ساماندهی پارکینگ های سطح شهر مهران و ایجاد زیر ساخت های آب، برق، سایه بان، امکانات رفاهی و دیگر نیازمندی های مربوط به موضوع زیرساخت ها در این شهر مرزی هزینه خواهد شد.
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) تاکید کرد: هدف از اختصاص و هزینه شدن این میزان اعتبار، ایجاد رفاه برای زائران عتبات عالیات بویژه در ایام منتهی به اربعین حسینی است.
مخبر یادآور شد: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) بدنبال محرومیت زدایی از غرب کشور است و به همین منظور در استان های غربی کشور سرمایه گذاری هایی در بخش های مختلف انجام می دهد.
شهرستان مهران در 85 کیلومتری جنوب غربی ایلام قرار دارد و مهمترین مرز برای تردد زائران عتبات عالیات بخصوص در ایام اربعین حسینی است.
سال گذشته در ایام منتهی به اربعین حسینی بیش از 2 میلیون زائر از طریق مرز مهران برای شرکت در آیین های ویژه این ایام به شهرهای مذهبی عراق سفر کردند.

منبع: ایرنا

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید