«آوای ماهان» در تدارک تولید آلبوم | اتاق خبر
کد خبر: 360776
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1395 - 17:54
گروه کُر «آوای ماهان» به سرپرستی نیما فاتحی در تدارک برگزاری چند کنسرت ویژه و تولید تازه ترین آلبوم موسیقایی خود طی ماه های آینده است.

اتاق خبر: نیما فاتحی سرپرست گروه کُر «آوای ماهان» درباره تازه ترین فعالیت های موسیقایی این مجموعه بیان کرد: طبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته قرار بر این است که مهرماه امسال در تالار رودکی کنسرتی را برگزار کنیم که این برنامه زنده یکی از متفاوت ترین برنامه های گروه طی ماه های اخیر خواهد بود، چراکه ما بعد از یک دوره توقف تلاش کرده ایم با اجرای یک رپرتوار کاملا جدید برنامه متفاوتی را به مخاطبان ارائه دهیم.

وی افزود: در این کنسرت که بخش هایی از آن با همراهی ساز پیانو خواهد بود علاوه بر اجرای قطعاتی بدون ساز، آثاری برگرفته از موسیقی رومانتیک و معاصر برای دوستداران موسیقی کلاسیک اجرا می شود که تصور می کنم با توجه به محتوای جدید رپرتوار می تواند برای مخاطبان جالب توجه باشد.

سرپرست گروه کُر «آوای ماهان» درباره شرکت نکردن این مجموعه موسیقایی در مسابقات جهانی کُر سوچی کشور روسیه گفت: گروه ما سال گذشته در تعدادی از رویدادهای بین المللی حضور موثری داشت اما با توجه به وقت کمی که به دلیل تراکم کنسرت ها داشتیم نتوانستیم در وقت مقرر آثاری را برای این مسابق هم آماده کنیم اما به طور حتم دی ماه امسال برنامه ریزی هایی برای حضور در چند فستیوال بین المللی در نظر گرفته ایم که به محض قطعی شدن پیرامون آن اطلاع رسانی می شود.

فاتحی از برگزاری یک کنسرت دیگر در تالار وحدت خبر داد و گفت: این کنسرت در ادامه کنسرت Old Song گروه کر «آوای ماهان» است که این بار با حجمی گسترده تر و جالب توجه برای مخاطبان اجرا می شود و امیدوارم با توجه به محتوای پیش بینی شده کنسرت موفقی باشد. این در حالی است که بعد از برگزاری کنسرت ها پیش بینی ضبط آلبوم را هم داریم که به زودی پس از فراهم شدن شرایط، تولید آن نیز آغاز می شود.

منبع: مهر

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید