دومین کوبل داور بین الملل ایران مسابقات آسیایی را قضاوت می‌کنند | اتاق خبر
کد خبر: 360789
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1395 - 20:26
هندبال قهرمانی جوانان آسیا- اردن؛
دومین کوبل داور بین الملل ایران به دعوت کنفدراسیون هندبال آسیا رقابتهای قهرمانی هندبال جوانان آسیا در اردن را قضاوت خواهند کرد.

اتاق خبر: مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا و انتخابی رقابتهای جهانی از امروز عصر در امان پایتخت اردن آغاز می شود که دومین کوبل داوری بین الملل هندبال ایران برای قضاوت این دیدارها دعوت به همکاری شده و به همین منظور تهران را به مقصد این کشور ترک کردند. 

کوبل داوری بین المللی ایران سعید ولدخانیان و مهدی توکلی که دومین کوبل داور هندبال ایران در سطح قاره ای می باشند، اردیبهشت ماه سال جاری پس از گذراندن مراحل مختلف حضور در دوره های آموزشی قاره آسیا و موفقیت در دوره بین المللی داوری قاره ای موفق به دریافت درجه داوری در سطح قاره آسیا شدند. 

این کوبل که دومین کوبل ایران در سطح قضاوت قاره ای محسوب می شود با دعوت از کنفدراسیون هندبال آسیا برای قضاوت مسابقات آسیایی جوانان که از امروز اول مرداد تا ۱۱ مرداد در اردن برگزار می شود حاضر خواهند بود. 

تیم جوانان ایران ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران اولین مسابقه خود را در مراسم افتتاحیه پانزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا و انتخابی رقابتهای جهان، با اردن میزبان رقابتها برگزار خواهند کرد. 

منبع: مهر

95103

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید