سرمربی تیم ملی بسکتبال جوانان: چین با دیگر تیم‌ها تفاوت چشمگیری دارد | اتاق خبر
کد خبر: 360840
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1395 - 22:41
رقابت‌های بسکتبال جوانان آسیا - تهران
محمدرضا نوری عملکرد ملی‌پوشان در روز نخست مسابقات قهرمانی آسیا را مناسب توصیف کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سرمربی تیم ملی بسکتبال جوانان ایران پس از پیروزی در اولین مسابقه از رقابت‌های قهرمانی آسیا در نشست خبری حاضر شد و درباره عملکرد ایران برابر اندونزی اظهار کرد: اولین بازی ما در این ترنمنت بود و به نظرم شروع خوبی داشتیم. در همان کوارتر نخست اختلاف زیادی ایجاد کردیم که باعث شد انگیزه‌ی بازیکنان برای ادامه‌ی رقابت کم شود اما با تعویض‌ها و صحبت‌هایی که داشتیم باعث شد که تیم به بازی برگردد و کارش را به خوبی ادامه دهد.

نوری در ادامه گفت: در دفاع، اشتباهات زیادی داشتیم و در ریباند هم خوب نبودیم. با این حال بازی اول تیم بود و مطمئناً در ادامه بهتر خواهیم شد. ما در این مسابقه تنها یک سیستم را به اجرا درآوردیم و برنامه‌هایمان برای بازی‌های بعدی است و مطمئناً در دیدارهای بعدی بهتر هم خواهیم شد.

نوری درباره بازگشت ابوالفضل سیدی به ترکیب تیم ملی نیز گفت: ابوالفضل سیدی بازیکن بزرگی است و تجربه‌های زیادی در رقابت‌های بین‌المللی و لیگ برتر دارد. با این حال یک سری مشکلات درون‌خانواده باعث شد تا تصمیم بگیریم او مدتی در کنارمان نباشد اما مسائل حل شد و او با قدرت برگشت و تأثیرش را گذاشت.

سرمربی تیم ملی جوانان در پاسخ به این سوال که چرا از امیرحسین آذری، کاپیتان تیم ملی در این بازی استفاده نکرد، تصریح کرد: چند روز پیش او از ناحیه کشاله ران مصدوم شد و با نظر کادر پزشکی تصمیم گرفتیم امروز و فردا در اختیار تیم نباشد و از رقابت با ژاپن، به ترکیب اضافه شود.

نوری در پاسخ به این سوال که دیگر تیم‌های آسیایی را در این ترنمنت چطور ارزیابی می‌کند، گفت: تمام بازی‌های امروز را دیدم و چین خیلی خوب است و اختلاف چشمگیری با سایر تیم‌های آسیایی دارد. کره را هم تیم خوبی دیدم که مطمئناً رقابت با آن‌ها دشوار خواهد بود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید