جنرال‌موتورز و ایسوزو موتور به همکاری در تولید وانت‌های متوسط در آسیا پایان می دهند | اتاق خبر
کد خبر: 360875
تاریخ انتشار: 2 مرداد 1395 - 11:23
جنرال‌ موتورز و ایسوزو موتور موافقت کردند به همکاری در تولید وانت‌های متوسط در آسیا پایان دهند و به این ترتیب تولید مشترک توسط این دو خودروساز آمریکایی و ژاپنی که به اواسط دهه ۲۰۰۰ بازمی‌گردد، خاتمه می‌یابد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  اخبار خودرو ،جنرال‌ موتورز و ایسوزو موتور موافقت کردند به همکاری در تولید وانت‌های متوسط در آسیا پایان دهند و به این ترتیب تولید مشترک توسط این دو خودروساز آمریکایی و ژاپنی که به اواسط دهه ۲۰۰۰ بازمی‌گردد، خاتمه می‌یابد.

به گزارش رویترز، ایسوزو اعلام کرد قرارداد این خودروساز پایان یافته است. برمبنای این قرارداد از سال ۲۰۱۴ ایسوزو در کارخانه خود در تایلند وانت تولید می‌کرد و این وانت‌ها تحت‌برندهای این دو خودروساز در سراسر جهان به‌فروش می‌رسید. این در شرایطی است که ایسوزو و مزدا اوایل ماه جاری اعلام کردند ایسوزو خارج از آمریکای‌شمالی نسل بعدی وانت‌های مزدا را تولید خواهد کرد. شرکت ایسوزو که متخصص تولید وانت‌های سبک و خودروهای تجاری است، با توافق جنرال‌موتورز وانت دی‌مکس تولید می‌کرد و آن را در بازارهای آسیایی، استرالیا و خاورمیانه به‌فروش می‌رساند. هنوز مشخص نیست که کدام خودروساز، جنرال‌موتورز یا ایسوزو درخواست خاتمه این همکاری را کرده است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید