حوادث تروریستی اروپا نتیجه رفتار غرب است | اتاق خبر
کد خبر: 361038
تاریخ انتشار: 3 مرداد 1395 - 15:55
نماینده مردم ملارد، قدس و شهریار در مجلس شورای اسلامی گفت:تحولات و حوادث روزهای اخیرِ اروپا و تیر اندازی هایی که در اخبار منعکس شده، نتیجه رفتارهای غرب است.

اتاق خبر:محمد محمودی شاه نشین، نماینده مردم ملارد، قدس و شهریار در مجلس شورای اسلامی ظهر شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به حوادث تروریستی فرانسه و ناامنی هایی که در مرکز خرید مونیخ به وجود آمد، اظهار داشت:این تحولات و اتفاقات حادث شده، نتیجه و زاییده رفتار غرب است.

وی افزود: رویکرد و استانداردهای دو گانه غرب و تقسیم تروریست به خوب و بد، دامنگیر اروپا شده و امروز شاهد هستیم کشوری همچون  فرانسه که در گذشته به مرکز آموزش منافقان تبدیل شده بود،  در دوران کنونی با حوادث تروریستی و ناامنی دست و پنجه نرم می کند.

وی افزود:نباید از نظر دور داشت که دشمنان و معاندان قصد دارند با طراحی چنین حوادثی، چهره ای خشن از اسلام را به افکار عمومی جهان معرفی کنند.

محمودی شاه نشین عنوان کرد:در تحولات و تاریخ  انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، حوادث تلخی همچون هفتم تیر ماه و هشتم شهریور ماه رقم خورده که هیچگاه از اذهان و افکار عمومی پاک نخواهد شد و متأسفانه در این خصوص شاهد واکنش شایسته ای از سوی غرب نبودیم.

نماینده مردم ملارد، قدس و شهریار در مجلس شورای اسامی گفت:به واقع از نظر غربی ها، این حوادث را تروریست های خوب رقم زده اند و حالا شاهد هستیم امروز بازخورد رفتارهای آن ها ناامنی در برخی شهرهای اروپا است.

وی افزود:حوادث کنونی زاییده و نتیجه اقدامات و رفتارهای دو گانه غرب است، اما از نظر ما هر گونه اقدام تروریستی محکوم است و این موضوع را به کرات و با صراحت تمام، مقامات عالیرتبه نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده اند.

گازرسانی و آبرسانی به روستاهای شهرستان ملارد با جدیت پیگیری شود

محمودی در ادامه با پرداختن به مسائل حوزه انتخابیه ملارد و با اشاره به گستردگی روستاهای این شهرستان عنوان کرد:بعضا برخی از روستاهای این خطه تنها در نام عنوان روستا را یدک می کشند و از لحاظ پهنه و گستردگی، از وسعت یک شهر برخوردار هستند.

وی افزود:گازرسانی به روستای اختر آباد و تأمین آب شرب روستاهای قطعه چهار، اخترآباد، امیر آباد و بید گنه از ضروریاتی است که به عنوان مطالبه جدی روستاییان این خطه مطرح است.

محمودی گفت:راه اندازی حداقل سه پلیس تخصصی در ملارد نیز از دیگر نیازها و الزامات جدی این شهرستان محسوب می شود که در صورت تحقق این امر، شاهد موفقیت های مضاعفی در حوزه امنیتی و انتظامی خواهیم بود.

 از ضرورت ارتقای امکانات در مسکن مهر تا برگزاری جلسات شورای اداری در مناطق پر جمعیت

نماینده مردم ملارد، قدس و شهریار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه مسکن مهر به عنوان طرحی که ضرورت تکمیل زیرساخت ها و امکانات در آن اجتناب ناپذیر است، عنوان کرد:به هر حال در گذشته یکی از مسئولان نظام این پروژه را کلید زد و بخشی از مردم با واریز مبالغی در آن ساکن شده اند و بخش دیگری از واحد های آن نیز همچنان نیمه تمام مانده است.

وی افزود:فارغ از اینکه این پروژه از لحاظ کارشناسی مطلوب و سازنده بوده یا خیر، همگی وظیفه داریم نسبت به ارتقای کیفی آن تلاش کنیم، زیرا نسبت به این مردم تعهد داریم و متقاضیان سکونت در چنین واحد هایی به امید برخورداری از امکانات مطلوب به اخذ تسهیلات و پرداخت آورده های خود  اقدام کرده اند.

محمودی شاه نشین در خاتمه با بیان نقش موثر جلسات شورای اداری در هم اندیشی و بیان طرح و مشکلات منطقه ای و شهرستانی یادآور شد:امیدواریم تدبیری اتخاذ شود که از این پس جلسات شورای اداری در مناطق پر جمعیت این شهر برگزار و اجرایی شود که بدون تردید در اشراف به دغدغه های مردم و مرتفع کردن نارسایی ها و مشکلات اثرگذار خواهد بود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید