توسعه مهارت‌آموزی سطح اشتغال در خراسان رضوی را بهبود می‌بخشد | اتاق خبر
کد خبر: 361050
تاریخ انتشار: 3 مرداد 1395 - 18:01
فرماندار کاشمر گفت: ترویج و توسعه مهارت‌آموزی در جامعه ارتقای سطح اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی استان را به‌دنبال خواهد داشت.

اتاق خبر: محمد حسن فرهادی ظهر شنبه در بازدید از مرکز فنی و حرفه ای کاشمر  به مناسبت هفته ملی مهارت با اشاره به اینکه مهارت‌آموزی یکی از عوامل موثر در توسعه جامعه محسوب می‌شود، اظهار کرد: ترویج و توسعه مهارت آموزی در جامعه ارتقای سطح اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی را در برخواهد داشت.

محمد حسن فرهادی افزود : با آموزش مهارت‌های فنی وحرفه‌ای در سطوح مختلف جامعه و افزایش فرهنگ کار می‌توانیم در اقدام و عمل، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری را در جامعه عملیاتی کنیم.

وی همچنین تأکید کرد: باید مهارت‌هایی به افراد آموزش داده شود که نیاز جامعه باشد تا کارآموزان برای ورود به بازارکار با مشکل مواجه نشوند.

در ادامه این نشست رئیس اداره فنی وحرفه‌ای کاشمر اظهار کرد: ۳۱ تیرماه تا ۷مردادماه هفته ملی مهارت وکارآفرینی در کشور نام‌گذاری شده است.

ابوالفضل خبازی ادامه داد: به مناسبت هفته ملی مهارت و ۶ مردادماه روز ملی مهارت در شهرستان کاشمر، جشنواره غذا، نمایشگاه دستاوردهای فنی و حرفه‌ای آموزشگاه‌های آزاد و مسابقات ورزشی مربیان برگزار می‌شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید