حوزه صنعت ۲۷.۱۸ درصد انرژی برق استان البرز را مصرف می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 361176
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1395 - 12:00
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز گفت: حوزه صنعت در البرز ۲۷.۱۸ درصد انرژی برق استان را مصرف می کند.

اتاق خبر: ناصر اسکندری در مراسم افتتاحیه پروژه طراحی و ساخت روبات شستشوی چراغ های روشنایی معابر و رنگ آمیزی پایه ها که پیش از ظهر یکشنبه در سالن جلسات شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار شد، اظهار کرد: اعتقاد شرکت توزیع برق البرز تعامل و ارتباط موثر با دانشگاه ها است.

وی با بیان اینکه درصدد هستیم توانمندی های حوزه علمی و دانشگاهی و شرکت توزیع برق بیش از گذشته افزایش پیدا کند، افزود: ۱۳ هزار پست برق و ۱۲ هزار کیلومتر طول شبکه خدمت رسانی در استان البرز وجود دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز خاطرنشان کرد: تا پایان سال ۹۴ بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار مشترک تحت پوشش شرکت برق البرز قرار داشتند که به طور قطع این مهم در سال جاری افزایش پیدا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه پیک بار سال گذشته یک میلیون و ۱۵۵ مگاوات بوده که امیدواریم در سال جاری افزایش بار نداشته باشیم، تصریح کرد: علی رغم اینکه تنها نیم درصد از مصرف کنندگان ما را بخش صنعت تشکیل می دهد اما این بخش ۲۷.۱۸ درصد انرژی برق استان را مصرف می کند.

اسکندری با بیان اینکه افزایش مصرف برق در بخش کشاورزی و صنعت شاخص بهره برداری از برق را بهبود می بخشد، گفت: مصرف بخش خانگی به ارزش افزوده تبدیل نمی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز افزود: در صنعت برق از جمله در استان البرز حرکت جهادی کاهش تلفات انرژی الکتریکی آغاز شده که پیرو این مهم شاهد کاهش محسوس تلفات انرژی برق بوده ایم.

وی با بیان اینکه ۱۹.۶۳ درصد میزان تلفات شبکه برق در سال ۹۰ بوده است، خاطرنشان کرد: این مهم در سال ۹۴ به ۱۳ درصد رسید که در نظر داریم در این بخش به زیر ۱۰ درصد برسیم.

اسکندری در پایان با اشاره به اینکه میزان قطعی برق در سال ۹۰ حدود ۶۵۳ دقیقه در سال بوده که این مهم در سال ۹۴ به ۳۸۶ دقیقه در سال رسید، گفت: کسب نشان عالی کیفیت و رتبه نخست جشنواره شهید رجایی از جمله افتخارات این شرکت محسوب می شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید