اهداء نشان مسئولیت‌پذیر اجتماعی به پست‌بانک‌ایران در اولین کنگره چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد ایران | اتاق خبر
کد خبر: 361215
تاریخ انتشار: 3 مرداد 1395 - 14:56
در اولین کنگره چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد ایران که در محل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد، نشان مسئولیت‌پذیر اجتماعی به پست‌بانک ایران اهداء شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از روابط‌ عمومی پست‌ بانک ایران در این کنگره که با هدف شناسائی و تجلیل از مدیران، بنیانگذاران و مؤسسان برندها، شرکت‌ها و بنگاه‌های تجاری کشور با حضور مسئولان بلندپایه کشوری و مدیران ارشد اقتصادی کشور و بانک‌ها برگزار شد از این بانک به‌عنوان یکی از برندهای مسئولیت‌پذیر اجتماعی و از بازوان کارآمد اقتصادی کشور تجلیل به‌عمل آمد.
بنابراین گزارش: محمودشیردل مدیرامور شعب و توسعه بازار پست‌بانک‌ایران به نمایندگی از خسرو فرحی مدیرعامل این بانک لوح و نشان مذکور را دریافت کرد.
گفتنی است: حرکت در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی، تشویق بنگاه‌ها در زمینه توسعه کارآفرینی، آماده‌سازی جامعه صنعتی و اقتصادی کشور در راستای بهبود فضای کسب و کار، ارائه بستر مناسب و سازنده جهت تبلیغات مؤثر شرکت‌ها و مؤسسات در دوران پس از برجام و همچنین انعکاس ظرفیت تولیدات به منظور جذب سرمایه‌گذاران خارجی و رونق صادرات از دیگر اهداف و محورهای این کنگره بود.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید