حدود 10 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند به بهره برداری می رسد | اتاق خبر
کد خبر: 361590
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 11:08
عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند با اشاره به اینکه از سال 90 تاکنون نزدیک به 60 هزار واحد مسکن مهر در این شهر به بهره برداری رسیده است گفت: همزمان با هفته دولت بین هشت هزار و 800 تا 10 هزار واحد جدید مسکن مهر به بهره برداری می رسد.

اتاق خبر:محمود محمدیان عصر دوشنبه در نشست شورای مسکن و شهرسازی استان تهران که در محل استانداری برگزار شد افزود: این در حالی است که عقد قرارداد ساخت بیش از 95 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند انجام شده است.
وی مهمترین مشکل بهره برداری از واحدهای این سایت مسکن مهر را در چرخه خدمت رسانی دستگاه های مختلف عنوان کرد و گفت: اکنون واحدهای زیادی در سایت مسکن مهر پرند آماده بهره برداری است که به دلیل نداشتن کنتورهای آب و برق به متقاضیان تحویل داده نشده است.
محمدیان با بیان اینکه انجام ندادن محوطه سازی از سوی پیمانکاران از دیگر مشکلات فازهای مختلف سایت مسکن مهر پرند است تاکید کرد: اگر مشکلات فرعی رفع و چرخه خدمت رسانی تکمیل شود، شمار زیادی از واحدهای مسکن مهر این شهر به متقاضیان تحویل داده می شوند.
عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند با اشاره به اینکه در سال گذشته تا پیش از مهرماه، ساخت 10 باب مدرسه در سایت مسکن مهر این شهر تکمیل و تحویل آموزش و پرورش شد خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز ساخت هفت فضای آموزشی به پایان رسیده و احداث دو مدرسه دیگر نیز تا 10 روز آینده تکمیل شده و تحویل بهره بردار می شوند.
وی یادآور شد: تنها مشکل در ساخت فضای آموزشی، نحوه تامین اعتبار انشعابات آب، برق و گاز مدارس است که همچنان وجود دارد و باید با هماهنگی دستگاه ها برطرف شود.

منبع:ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
محمد
| |
2016-07-28 08:57:02
به نظر من وقتی شرکت عمران دپرند با همکاری پیمانکاران ودر راستای هدف انان کار میکند ویک روز کولر ویک روز پکیج ویک روز خرید این وسایل راکه باید طبق قرار دادبه متقاضیان می داد وحالا نمدهد حتما اینبار می خواهند پول اسفالت وحوطه سازی را از متقا ضیان بگیرند
ADS
ADS
پربازدید