تحویل تدریجی 4550 واحد مسکن مهر پردیس آغاز شد | اتاق خبر
کد خبر: 361591
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 11:14
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه تحویل تدریجی چهار هزار و 550 واحد مسکن مهر آغاز شده است گفت: تحویل و بهره برداری از این واحدها به طور مستمر ادامه خواهد داشت و پس از آن آیین افتتاح رسمی برگزار خواهد شد.

اتاق خبر:سعید غفوری عصر دوشنبه در نشست شورای مسکن و شهرسازی استان تهران که در محل استانداری برگزار شد افزود: با تمهیدات و اقدامات انجام شده، در آینده نزدیک شمار واحدهای بهره برداری شده در مسکن مهر پردیس به صورت تصاعدی افزایش می یابد.
وی یادآور شد: تامین آب شرب و ساخت تاسیسات آبرسانی به واحدهای آماده، عاملی برای تاخیر در بهره برداری از این واحدها بود که با تلاش شبانه روزی این مشکل نیز رفع شد.
غفوری گفت: قرار است در هفته دولت (هفته نخست شهریورماه)، بهره برداری از تمام واحدهای فاز سه مسکن مهر پردیس در آیینی اعلام شود.
وی با بیان اینکه برای ساخت بیش از 83 هزار واحد مسکن مهر در سایت پردیس عقد قرارداد انجام شده است خاطرنشان کرد: از سال 90 تاکنون بیش از 12 هزار واحد مسکن مهر در این سایت به بهره برداری رسیده است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه 30 فضای آموزشی در فازهای مختلف سایت مسکن مهر این شهر در حال ساخت است تصریح کرد: ساخت 12 مدرسه در فازهای پنج و هشت، هشت مدرسه در فاز 11، پنج مدرسه در طرح توسعه فاز پنج و پنج مدرسه نیز در فاز سه این سایت مسکن مهر در حال اجرا است.
غفوری یادآور شد: طراحی احداث 23 فضای آموزشی دیگر نیز به تازگی پایان یافته است و بزودی برای ساخت به مناقصه گذاشته می شود.

منبع:ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
نیما
| |
2016-07-26 12:19:57
:)))))))))))))) جالبه که بعد 5 سال یک هفتم ازین تعداد کل رو تحویل دادن.... با این اوصاف 35 سال طول میکشه که کلشو تحویل بدن....
ADS
ADS
پربازدید