حضور رویا افشار در فیلم سینمایی«اول پاییز»+تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 361741
تاریخ انتشار: 6 مرداد 1395 - 02:46
عادل تبریزی گفت: به تازگی فیلمبرداری آخرین فیلم کوتاه خود را به عنوان «اول پاییز» به پایان رساندم و تلاش می‌کنیم اولین نمایش این اثر در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران باشد.

به گزارش اتاق خبر، عادل تبریزی کارگردان عرصه فیلم کوتاه ،‌ در ارتباط با جدیدترین فعالیتش در این عرصه‌، گفت: به تازگی فیلمبرداری آخرین فیلم کوتاه خود را به عنوان «اول پاییز» در تابستان به پایان رساندم و با اتمام تدوین این فیلم در تلاش هستیم تا این اثر را به جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران نیز برسانم.

 

وی در ادامه افزود: فیلمبرداری فیلم کوتاه «اول پاییز»‌، هفته گذشته در گرمای تابستان انجام شد. زمان کلی این فیلم 10 دقیقه است؛ به دلیل اینکه مدت قابل توجهی است در سینمای ایران به عنوان دستیار کارگردان فعال بودم،‌از حوزه ارتباطی خودم و دوستانم در این حرفه استفاده کردم و تلاش کردم تا در بخش‌های مختلف از فیلمم افراد حرفه‌ای مشغول به کار شوند.

 

 

 

او همچنین با اشاره به عواملش و حضور مثبت آنها در فیلم کوتاه «اول پاییز»‌ اظهار کرد: بازیگر این فیلم رویا افشار است و محمدجواد جعفرپور دیگر بازیگر این فیلم بوده که پیش از این در فیلم سینمایی «نارنجی‌پوش» در نقش فرزند حامد بهداد ایفای نقش کرده بود، بازی کرده است. در این فیلم سیمایی که به کارگردانی داریوش مهرجویی بود، بنده دستیار کارگردان بودم که آشنایی من با این بازیگر در آنجا رخ داد. این فیلم کوتاه یک اثر زنانه است که امیدوارم در جشنواره فیلم کوتاه تهران به خوبی نیز دیده شود. تدوین فیلم نیز امروز به پایان رسیده و به تازگی وارد مرحله صداگذاری آن خواهیم شد.

 

 

 

 

 فارس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید