اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های گیلان | اتاق خبر
کد خبر: 361845
تاریخ انتشار: 6 مرداد 1395 - 16:35
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد.

اتاق خبر:سرهنگ مهیار رستگار گفت: به منظور تأمین نظم و امنیت جاده ها در تعطیلات پایانی هفته و نیز حجم فزاینده سفرها در این ایام، پیش بینی های لازم صورت گرفته تا مسافران سفر ایمنی را در پیش داشته باشند.
وی افزود: بر این اساس، رفت و آمد انواع کامیون و تریلی به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز (چهارشنبه ششم مرداد) در محور قزوین به رشت و از ساعت 12 تا 24 روزهای هفتم، نهم و دهم مردادماه در محور رشت به قزوین و بالعکس ممنوع است.
سرهنگ رستگار به اعمال محدودیت های ترافیکی در محور آستارا به اردبیل و بالعکس نیز اشاره و اضافه کرد: رفت و آمد انواع کامیون و تریلی به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای هشتم و نهم مردادماه در این محور ممنوع می باشد.
گیلان یکی از استان های گردشگر پذیر بویژه در روزهای تعطیل است و خیل مسافران از سه محور رشت - قزوین، آستارا - اردبیل و مازندران - چابکسر وارد این استان می شوند. محدودیت های ترافیکی پلیس راه نیز در راستای روان سازی ترافیک و سهولت در عبور و مرور خودروها اعمال شده است.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید