تولید مرغ در کرمان کاهش نیافته است | اتاق خبر
کد خبر: 361923
تاریخ انتشار: 7 مرداد 1395 - 11:55
رئیس جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: برای کنترل قیمت مرغ در بازار ۲۰۰ تن مرغ منجمد در استان کرمان توزیع شده است.

اتاق خبر: عباس سعیدی  در جلسه تنظیم بازار استان کرمان با اشاره به اینکه در استان کرمان هیچ محدودیتی در تولید و عرضه مرغ گرم روی نداده است و افزایش قیمت صورت گرفته در پی مشکلات تولید مرغ در استانهای دیگر است گفت: میزان تولید مرغ در کرمان نسبت به سالهای قبل ثابت است.

وی افزود: میزان جوجه ریزی در ماههای گذشته در کرمان ثابت بوده است و میزان تلفات نیز افزایش نیافته است این یعنی ما در زمینه تولید و عرضه مرغ گرم در استان کرمان مشکلی نداشته ایم اما خبرهایی از بروز تلفات در استان های دیگر بر اثر افزایش دما دریافت کرده ایم.

رئیس جهاد کشاورزی استان کرمان همین تلفات را موجب کاهش مرغ و افزایش قیمت دانست و افزود: در استان کرمان با هیچ محدودیتی مواجه نیستیم و افزایش قیمتهای بیشتر روانی است.

سعیدی عرضه مرغ منجمد را یکی از راههای کنترل قیمتها دانست و افزود: طی روزهای اخیر ۲۰۰ تن مرغ منجمد در فروشگاههای استان کرمان توزیع و نظارت کامل بر بازار وجود دارد.

وی قیمت این نوع مرغ را در مرکز استان ۵۲۵۰۰ ریال و در شهرستانها ۵۳۰۰۰ رال عنوان کرد و از مردم خواست در صورت هر گونه گران فروشی مراتب را به دستگاههای نظارتی اطلاع دهند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید