ارایه گزارش «پتروشیمی بوعلی سینا» به مراجع ذی صلاح در هفته آینده | اتاق خبر
کد خبر: 361982
تاریخ انتشار: 7 مرداد 1395 - 23:58
رییس سازمان بازرسی کل کشور از ارایه گزارش این سازمان در رابطه با علل وقوع آتش سوزی در «پتروشیمی بوعلی سینا» در هفته آینده به مراجع ذی صلاح خبر داد.

اتاق خبر: ناصر سراج ، تیمی متشکل از بازرسان متخصص و مجرب از سازمان بازرسی، مأمور بررسی علل وقوع حادثه آتش‌سوزی در شرکت پتروشیمی بوعلی سینا شده‌اند که گزارش نهایی آن هفته آینده به مراجع ذی صلاح ارسال می‌شود.

ناصرسراج  رییس سازمان بازرسی کل کشور در 21 تیرماه هیاتی را مأمور «بررسی علل وقوع حادثه آتش‌سوزی در شرکت پتروشیمی بوعلی سینا» کرد.

وی  در پاسخ به سوالی مبنی بر آخرین بررسی‌های سازمان بازرسی و قوه قضائیه مربوط به فیش‌های حقوقی نیز گفت:چهارمین گزارش مربوط به این موضوع برای روسای قوا ارسال شده است و ما به طور مستمر کارمان را در این زمینه انجام می دهیم.

سراج در 28 تیرماه در حاشیه امضای تفاهم‌نامه همکاری با آمبودزمان نامیبیا در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین بررسی‌های سازمان بازرسی و قوه قضائیه مربوط به فیش‌های حقوقی، گفته بود: تاکنون گزارش‌های لازم به روسای سه قوه ارائه شده و چهارمین گزارش نیز در این هفته برای روسای قوا ارسال شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر به دنبال راستی‌آزمایی هستیم. قبلاً هم کارها را انجام می‌دادیم اما اکنون این مسأله در جامعه پخش شده و افکار عمومی به دنبال این است که نتیجه چه می‌شود. ما این اطمینان را به مردم می‌دهیم که هر جا خلاف قانون و اجحافی شده است اقدام خواهیم کرد.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید