منصوریان با نیامدن به نشست، اعتراضش را نشان داد | اتاق خبر
کد خبر: 362450
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1395 - 23:25
خرمگاه:
مربی استقلال می گوید دلیل حضور نیافتن سرمربی تیمش در نشست خبری بی حرمتی‌هایی است که در طول بازی به او شده است.

محمد خرمگاه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد خرمگاه مربی استقلال که به جای منصوریان در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان حاضر شده بود، در ابتدای صحبت‌هایش گفت: خودتان را جای منصوریان بگذارید. این بی حرمتی هایی که به ایشان شده، به خود شما بشود، چه کار می‌کنید؟ گیریم که اشتباهی شده و منصوریان صحبتی کرده است، عده‌ای دارند از این مسئله سو استفاده می‌کنند. این محیط ورزشی نیست. منصوریان از آن صحبتش قصدی نداشته که این شرایط ایجاد شود. ما استقلالی‌ها، اهواز را خانه خود می دانیم.

او افزود: آیا شما قبول می‌کنید به یک مربی خوزستانی در یک شهر دیگر انقدر توهین بشنود؟ این توهین‌ها قشنگ نیست. منصوریان با نیامدنش به کنفرانس اعتراضش را به این توهین‌ها نشان داد.

مربی استقلال اضافه کرد: این شرایط برای هیچکس قابل قبول نیست. هرکسی باشد از این شرایط ناراحت می‌شود.

وی درباره بازی گفت: بازی را خوب شروع کردیم و دو موقعیت خوب را همان ابتدا از دست دادیم. می‌دانستیم هرچه بیشتر زمان بگذرد، کار ما سخت‌تر می‌شود. می دانستیم که استقلال خوزستان در جلو خطرناک است و روی این مسئله کار کرده بودیم. بعد از گلی که خوردیم به بازی برگشتیم. متاسفانه نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم. بازی خوبی بود واز بازیکنانمان راضی هستیم. امیدوارم که در بازی‌های بعدی بهتر شویم.

خرمگاه درپاسخ به سوالی درباره حضور مگویان در سمت چپ استقلال و اینکه چرا آرش افشین در این بازی به میدان نرفت، بیان کرد: این به نظر تاکتیکی ما مربوط بود. درباره افشین هم باید بگویم شرایط برای بازی کردنش ایجاد نشد.

او اضافه کرد: ما به بازیکنان فعلی خود اعتقاد داریم و باید صبر کنیم تا به هدف خود برسیم.

مربی استقلال درپاسخ به سوالی درباره مشکل بدنسازی این تیم و مشکلی در میان مدافعان استقلال، عنوان کرد: ما نسبت به بازی اول شرایط بدنیمان خیلی خوب بود. این درحالی است که هوا هم به شدت گرم بود. امیدواریم در بازی‌های بعدی بتوانیم شرایط خود را بهتر کنیم. درباره مدافعان هم باید بگویم که نسبت به بازی اول در دفاع وسط بهتر بودیم و مطئنیم که در بازی‌های بعدی بهتر هم می‌شویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید