همه نمایندگی ها خدمات پس از فروش ملزم به استفاده از قطعات یدکی با کیفیت هستند | اتاق خبر
کد خبر: 362470
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1395 - 10:54
رییس انجمن صنفی شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو تاکید کرد: قطعات یدکی مورد استفاده در شبکه نمایندگی‌ها، اصلی و با کیفیت هستند به طوری که نمایندگی‌ها خود را ملزم به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می‌دانند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از اخبار خودرو ،رییس انجمن صنفی شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو تاکید کرد: قطعات یدکی مورد استفاده در شبکه نمایندگی‌ها، اصلی و با کیفیت هستند به طوری که نمایندگی‌ها خود را ملزم به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می‌دانند.

مهندس مصطفی وحیدزاده در سخنانی با اشاره به دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی‌ها، از حسن توجه مقامات ارشد دولت به مقوله کیفیت در خدمات پس از فروش استقبال کرد و گفت: بدون شک تمام نمایندگی‌های ارائه خدمات پس از فروش خودرو تابع سیاست‌های خودروسازان هستند و مقوله رضایت مشتری از کیفیت خدمات برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین منظور حتما در ارائه خدمات تعمیرگاهی از قطعات اصلی مورد تایید خودروساز استفاده می‌شود و قطعات متفرقه جایی در نمایندگی‌های رسمی ندارند.

وی در ادامه با بیان اینکه یکی از دلایل مراجعه مشتریان به شبکه نمایندگی‌های خودروسازان برای دریافت خدمات، اطمینان آنها نسبت به استفاده از قطعات اصلی مورد تایید تولید کننده خودرو است، افزود: به همین دلیل رضایت آنها از کیفیت قطعات یدکی مورد استفاده در شبکه نمایندگی‌ها افزایش یافته است.

مهندس وحیدزاده ادامه داد: فرآیند تامین و توزیع قطعات در شبکه تابع استانداردهای خودروساز است به طوری که قبل از تامین قطعات، فرآیند کنترل نمونه قطعه شامل انجام تست‌های آزمایشگاهی و عملکردی مطابق استانداردهای سخت‌گیرانه توسط مهندسی و کیفیت انجام می‌پذیرد و جهت اطمینان از کیفیت قطعات تولیدی, قبل از تائید قطعه نمونه, فرآیند تولید سازندگان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی گفت: یکی از مشکلاتی که صنعت خودرو در سالهای اخیر با آن مواجه بوده رشد روزافزون قطعات تقلبی و بی کیفیت در بازار قطعه است که موجب تحمیل هزینه‌های گزاف به مالکان خودرو می‌گردد.

رییس انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو تاکید کرد: نگاه مهندس نعمت‌زاده به صنعت خودروسازی همواره بر ارتقاء خدمات و کیفیت  بوده و این نگاه حمایتی قطعا اثرات مثبتی در رشد فعالیت ها و توانمندی صنعت کشور خواهد داشت.

مهندس وحیدزاده گفت: یکی از مواردی که در انجمن خدمات پس از فروش خودرو همواره مورد تاکید و نظارت قرار دارد، افزایش کیفیت خدمات است که شرکت‌های ارائه دهنده خدمات را به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها ملزم می‌کند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید