آغاز مسابقات قهرمانی دو ومیدانی دانش آموزان ابتدایی کشور در شهرکرد | اتاق خبر
کد خبر: 362688
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 06:15
سی وسومین دوره از رقابت های ورزشی دوومیدانی دانش آموزان مقطع ابتدایی کشور عصر روز دوشنبه در شهرکرد آعاز شد.

اتاق خبر:معاون تربیت بدنی و سلامت اموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری در آیین افتتاح این مسابقه ها گفت: این دوره از مسابقه ها با حضور 132 دانش آموز مقطع ابتدایی از 23 استان کشور در 11 رشته ورزشی برگزار می شود.
خدایار قاسم پور اظهار کرد: دانش آموزان در رشته 100 متر مقدماتی، پرش طول نهایت، پرتاب وزنه نهایی، دو 500 متر نهایی و دو 1500 متر نهایی با هم به رقابت پرداختند.
به گفته وی، مسابقه دو ومیدانی دانش آموزان دختر و پسر کشور در سه دوره تحصیلی با حضور 133 تبم و یکهزار و 450 دونده برگزار می شود.
نتایج روز نخست بشرح زیر اعلام شد:
رشته دو 100 متر؛ مهدی نادری از خراسان رضوی، علیرضا سالمی از خوزستان و امید اسکندری از بوشهر اول تا سوم شدند.
در رشته دو 1500 متر دایا کو رحمانپور از کردستان، رضا هزار خیرآبادی از خراسان رضوی و امیرحسبن نوروزی از فارس اول تا سومی این رقابت ها را از آن خود کردند.
همچنین در رشته پرش طول مصطفی جمشید زهی از یزد، علیرضا سالمی از خوزستان و علیرضا اکبربان از تهران عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته پرتاب وزنه نیز مرتضی مرادعلیان از همدان، ارسلان قشقاوی از تهران و رضا فصلی از بوشهر اول تا سوم شدند.
سی وسومین دوره از مسابقه های قهرمانی دو و میدانی دانش آموزان پسر کشور از 11 تا 17 مرداد ماه در مجموعه ورزشی شهدای دانش آموز شهرکرد برگزار می شود.
در برگزاری این دوره از رقابت ها، دانش آموزانی از استان های زنجان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، کرمانشاه، هرمزگان، بوشهر، کرمان، آذربایجان شرقی، گلستان، سیستان وبلوچستان، خراسان رضوی و قم حضور دارند.

منبع: ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید