پاسداشت خون شهدا ادامه آزمون پذیرش قطعنامه است | اتاق خبر
کد خبر: 362893
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 23:03
سردار فضلی:
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آزمونی که با پذیرش قطعنامه 598 آغاز شد، امروز با پاسداشت خون شهدا ادامه می یابد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج سردارعلی فضلی در مراسم گرامیداشت دو شهید گمنام که در جوار مسجد نور مجتمع ولایت کمیته امداد امام خمینی خاک سپاری شده اند افزود: مردمد در آزمون پذیرش قطعنامه 598 نمره قبولی گرفتند امروز همان مردم و رزمندگان در آزمون جدیدی قرارگرفته اند که پاسداشت خون شهداست.
وی ، ادامه داد: استراتژی امام(ره) این بود که چنانچه جنگ 20 سال هم طول بکشد تا تنبیه متجاوز ادامه یابد؛ اما ایشان مجبور شدند تحت شرایطی جام زهر را به فرموده خود بنوشند که البته این هم برای حفظ نظام بود.
وی با تأکید بر اینکه قبولی رزمندگان و مردم در آزمون پذیرش قطعنامه زیباترین قطعه تاریخ انقلاب اسلامی بود،گفت: دشمن در آن شرایط تصور می کرد در جامعه ما اختلاف و دو دستگی وجود دارد به همین دلیل حمله سراسری خود را دوباره به کشورمان آغاز کرد؛ اما حضور پر شور مردم در جبهه ها نشان داد که دشمن هنوز مردم ما را نمی شناسد.
سردار فضلی با اشاره به عملیات فتح فاو اظهارکرد: عراق در طول هشت سال جنگ تحمیلی هیچ گاه از اروند رود عبور نکرد؛ زیرا دانش آن را نداشت؛ درحالی که رزمندگان اسلام در عملیات فتح فاو با عبور از اروند رود نشان دادند که دانش عبور از اروند را دارند و به واسطه همین دانش توانستند فاو را به تسخیر خود در آورند.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه به حضور بیش از 6 میلیون زائر در سرزمین های نور اشاره کرد و گفت: در روزهای اخیر یادمان بوالحسن در غرب کشور با کمک کمیته امداد امام خمینی(ره) افتتاح شد و در زمان حاضر آماده پذیرایی از زائران سرزمین های نور است.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید