جزییات دستگیری بزرگ ترین بدهکار بانکی | اتاق خبر
کد خبر: 362895
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 23:16
رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی جزئیات دستگیری بزرگ ترین بدهکار بانکی را تشریح کرد.

به گزارش اتاق خبر، سردار محمدرضا مقیمی روز چهارشنبه در حاشیه مراسم تقدیر از خبرنگاران در جمع خبرنگاران افزود: این بدهکار بانکی 150 میلیارد تومان که شامل اصل پول و جریمه دیرکرد بوده است به بانک سپه بدهکار بوده، از کشور فرار نکرده و در تهران دستگیر شد.
وی با بیان این که این بدهکار بانکی را بانک به ما معرفی کرده و فراری بود گفت: یکی از اقدامات پلیس برخورد با جرایم اقتصادی است و این فرد دستگیر شده نیز یکی از عمده ترین بدهکاران بانکی بوده است.
وی اضافه کرد: ضمن رصد این فرد که مبلغ زیادی به بانک بدهکار بود با همکاری ماموران آگاهی دستگیر شد.
وی با اشاره به این که این فرد هیچ گونه وابستگی به مسئوولان بانک نداشته است گفت: هنوز مشخص نیست که تسهیلات گرفته شده در چه زمینه ای صرف شده است.
رئیس پلیس آگاهی ناجا اضافه کرد: جلسه ای در مورد بدهکاران بانکی داشته ایم که تعیین شد بزرگ ترین بدهکاران بانکی به ما معرفی شوند تا با حکم قضایی با آنها برخورد شود تا به رد مال پرداخته یا دوران محکومیت خود را سپری کنند.
مقیمی با بیان این که بدهکاران بانکی زیادی داریم گفت: برخی از آنها بدهی خود را تسویه کرده اند اما برخی دیگر نتوانسته اند بدهی خود را پرداخت کنند که بر این اساس برای آنها حکم صادر شده و در نهایت منجر به دستگیری و تحویل آنها به مراجع قضایی شده است.
وی تاکید کرد: هدف اصلی این است تا بدهکاران بانکی با تذکر و دادن فرصت بدهی خود را پرداخت کنند.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید