برگزاری همایش روز ملی دختر و مسابقه عکس دختران | اتاق خبر
کد خبر: 363060
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1395 - 12:58
مدیرکل روابط عمومی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری از برگزاری سه برنامه توسط این معاونت به مناسبت روز دختر خبر داد و گفت: برگزاری همایش روز ملی دختر و مسابقه عکس دختران از جمله این برنامه ها است.

به گزارش اتاق خبر، فضه پناه لو افزود: همچنین قرار است نشست هم اندیشی بررسی موانع مشارکت سیاسی اجتماعی دختران، موانع و راهکارها به مناسبت روز دختر برگزار شود.
وی خاطرنشان کرد: به احتمال قوی این نشست هم اندیشی هفته آینده در تهران برگزار شود.
وی تصریح کرد: همچنین همایش روز ملی دختر که قرار بود در دهه کرامت و به مناسبت روز دختر برگزار شود، به دلیل تعطیلی مدارس و دانشگاه ها به آبان یا آذرماه موکول شده است.
پناه لو ادامه داد: این همایش ملی با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات، وزارت آموزش و پرورش و معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.
وی اضافه کرد: برای همایش ملی روز دختر از مسئولان رده بالای کشوری دعوت به عمل می آید که امیدواریم در این جلسه حاضر شوند.
وی تصریح کرد: همچنین مسابقه عکس دختران ایران با موضوع آزاد و دغدغه ها دختران در خصوص مسائل و موضوعات روز آنان در دهه کرامت آغاز خواهد شد.
مدیرکل روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار داشت: با توجه به اینکه از دهه کرامت این مسابقه عکس آغاز می شود، محورها و موضوعات آن در آینده ای نزدیک اعلام خواهد شد تا دختران ایرانی بتوانند به راحتی عکس های خود را در این زمینه تهیه کنند.
14 مردادماه به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) روز دختران نامگذاری شده است.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید