اعلام آمادگی مخابرات برای تأمین نیازهای شرکت‌های اینترنتی | اتاق خبر
کد خبر: 363158
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1395 - 22:50
رسول سرائیان در جلسه شورای مدیران کشور اعلام کرد که سیاست مخابرات، همکاری کامل با شرکت‌های همکار در همه زمینه‌ها بر اساس مصوبات سازمان تنظیم مقررات برای تامین نیازهای آنتن است و همه استان‌ها باید با تعامل خوب، پاسخگوی روزانه متقاضیان باشند.

اتاق خبر: رسول سرائیان در جلسه شورای مدیران کشور اعلام کرد که سیاست مخابرات، همکاری کامل با شرکت‌های همکار در همه زمینه‌ها بر اساس مصوبات سازمان تنظیم مقررات برای تامین نیازهای آنتن است و همه استان‌ها باید با تعامل خوب، پاسخگوی روزانه متقاضیان باشند.

سرائیان بر اهمیت ویژه سال 95 برای حوزه مخابرات تاکید کرد و اذعان کرد که شرکت هایی که پروانه های فعالیت را از مخابرات دریافت کرده اند دارای حقوقی هستند که شرکت مخابرات باید با همکاری با آنها زمینه توسعه ICT کشور را فراهم آورد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: در هفته دولت، فاز اول شبکه ملی اطلاعات به بهره‌برداری می‌رسد لذا ما باید اعلام کنیم چه امکاناتی برای دسترسی فراهم کرده‌ایم. این امکانات باید برای هر نوع نیازی در زمینه اینترنت پرسرعت معمولی، خدمات اینترنت با سرعت بالا(2 تا 20 مگابیت بر ثانیه) وVDSL پاسخگو باشد .

 

سرائیان ضمن تایید این امر که محدودیت هایی برای فعالیت  در عرصه مخابرات وجود دارد گفت باید امکانات موجود مدیریت شود؛ استان‌ها با هم تعامل داشته و در صورت لزوم به هم کمک کنند و از هر درخواستی استقبال شود.

شاید بد نباشد صبر کنیم ببینیم آیا وعده های مدیر عامل شرکت مخابرات ایران اجرایی خواهند شد یا خیر.

منبع: تک شات

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید