تمامی شهرستان های آذربایجان شرقی در تبریز ۲۰۱۸ سهم دارند | اتاق خبر
کد خبر: 363234
تاریخ انتشار: 15 مرداد 1395 - 13:21
فرماندار شهرستان اسکو خواستار معرفی هر چه بهتر ظرفیت های گردشگری این شهرستان شد و گفت: شهرستان های آذربایجان شرقی در تبریز ۲۰۱۸ سهم دارند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، مرتضی محمدزاده صبح جمعه در جلسه کارگروه میراث فرهنگی، صنایع دستی، گردشگری شهرستان اسکو اظهار داشت: نباید چنین تصور شود که تبریز ۲۰۱۸، منحصر به تبریز است چرا که نتایج برگزاری برنامه های مربوط به تبریز ۲۰۱۸ می‌تواند افتخاری برای ایران اسلامی باشد.

فرماندار اسکو ادامه داد: شهرستان های استان نیز باید به دنبال سهم خواهی از این فرصت باشند که در این راستا شهرستان اسکو خصوصا روستای تاریخی کندوان می تواند بیشترین جذب و قابلیت را داشته باشد و امیدواریم به این مهم نگاه ویژه تری داشته باشیم.

وی افزود:ضروری است کارگروه تبریز ۲۰۱۸ در شهرستان اسکو تشکیل یافته و برنامه های  مدون برای این طرح انجام شود.

فرماندار اسکو در بخش دیگری از سخنان خود ارتباطات را از اصلی ترین مشکلات این شهرستان عنوان کرد و افزود:روستای تاریخی کندوان در این زمینه فاقد امکانات بوده وباید به این بحث نگاه واقع گرایانه ای داشته باشیم.

محمدزاده بر احیای ظرفیت های فراموش شده شهرستان اسکو از جمله کوچه باغ های اسکو، آثارتاریخی و... تاکید کرد وافزود: ضروری است این ظرفیت ها را بیشتر معرفی کنیم که این مهم نیز نیازمند برنامه ریزی مدون است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید