تفاهم نامه آموزشی سه شرکت هواپیمایی | اتاق خبر
کد خبر: 363694
تاریخ انتشار: 17 مرداد 1395 - 20:04
معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری از امضای تفاهم نامه آموزشی سه شرکت هواپیمایی خبرداد.

اتاق خبر: محمد جواد تقوایی اظهارداشت: به منظور ایجاد گسترش همکاری های آموزشی فی مابین شرکت های هواپیمایی آتا، معراج و قشم ایر تفاهم نامه جهت استفاده از حداکثر امکانات و توانایی های آموزشی شرکت های مذکور نسبت به ارتقا سطح کیفی و کمی آموزش توافق و به امضا می رسد.

وی افزود: شرکت آتا با توجه متعهد شده است به دریافت مجوز پارت ۱۴۷ جهت آموزش فنی هواپیمای MD  و B۷۳۷، مطابق با اختیارات گواهینامه صادر شده توسط سازمان متعد می شود که در صورت درخواست شرکت های مورد تفاهم نسبت به برگزاری آموزش های مذکور اقدام لازم به عمل آورده و نیازهای آموزشی مرتبط را فراهم آورد.

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: شرکت های مورد تفاهم متعهد می شوند که نیازهای آموزش مربوط به ناوگان مورد توافق را در این زمینه از طریق شرکت آتا پیگیری و تامین کنند.

تقوایی افزود: شرکت قشم ایر با توجه به دریافت مجوز پارت ۱۴۱ و پارت ۱۴۷ جهت آموزش های فنی و عملیاتی هواپیماهای ایرباس  F۵۰ , F۱۰۰, A۳۱۰, A۳۰۰-۶۰۰ مطابق با اختیارات گواهینامه صادر شده توسط سازمان متعهد می شود که در صورت درخواست شرکت های مورد تفاهم نسبت به برگزاری کلاس های فوق اقدام کرده و نیازهای آموزش های مرتبط را فراهم آورد همچنین شرکت های مورد تفاهم متعهد می شوند که نیازهای آموزشی مربوط به ناوگان مورد توافق را در این خصوص از طریق شرکت قشم ایر پیگیری و تامین کنند.

وی اظهارداشت: شرکت هواپیمایی معراج با توجه به دریافت مجوز پارت ۱۴۱ و پارت ۱۴۷ در خصوص آموزش فنی و عملیاتی هواپیمایی ایرباس A۳۴۰  و A۳۲۰ مطابق با اختیارات گواهینامه های صادر شده توسط سازمان متعهد می شود که در صورت درخواست شرکت های طرف تفاهم در برگزاری کلاسهای فوق الذکر اقدام مقتضی عمل آورده و نیازهای آموزشی مرتبط را فراهم آورد.

تقوایی تصریح کرد: همچنین شرکت های مورد تفاهم متعهد می شوند که نیازهای آموزشی مربوط به ناوگان مورد توافق را از طریق شرکت معراج پیگیری و تامین کنند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید