کمانداران کره جنوبی انتقام شکست المپیک لندن را از آمریکا گرفتند | اتاق خبر
کد خبر: 363743
تاریخ انتشار: 17 مرداد 1395 - 22:31
همگام با المپیک سی و یکم؛
کمانداران کره جنوبی ایالت متحده را در بخش تیراندازی مردان ریو ۲۰۱۶ مغلوب کردند و جایگاه از دست رفته خود در المپیک لندن را پس گرفتند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، «کیم وو جین»، «کو بون چان» و «لی سانگ یان» سه کماندار بی همتای کره جنوبی، در یک روز بسیار گرم برزیلی، موفق به پیروزی ۶ بر صفر شدند تا چهارمین عنوان قهرمانی تیمی این کشور را در پنج المپیک اخیر کسب کنند.

کمانداران ایالت متحده آمریکا، که در مرحله نیمه نهایی المپیک لندن مانع از رسیدن کره جنوبی به چهارمین عنوان قهرمانی پیاپی شان شده بودند، در این بازی در حالیکه رقیبشان با امتیاز عالی پیروز مسابقه شد، به مدال نقره بسنده کردند.   

این پیروزی برای تیم خوشحال کره تسویه حساب شکستشان در سال ۲۰۱۲ و عدم حضورشان در فینال المپیک لندن بود و آنها به وضوح آماده جشن گرفتن بودند.

«کیم وو جین» می گوید: چهار سال منتظر این لحظه بودم تا مدال طلا را کسب کنم. به هم اعتماد کردیم و این اتفاق افتاد. ما به هم ایمان داریم. تمام لحظات سعی داریم تا یکدیگر را خوشحال کنیم. «کو بون چان» عالی بود، اما این یک کار تیمی بود. همه خوب بودند.

در حالیکه کره جنوبی و ایالت متحده آمریکا برای بردن مدال طلای تیر و کمان با یکدیگر در جدال بودند، استرالیا کسب اولین مدال برنز خود در این رشته را بعد از ۱۲ سال، با شکست تیم چین جشن گرفت.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید