نمایشگاه عرضه محصولات استان تهران درکشورهای روسیه و ارمنستان برپا می شود | اتاق خبر
کد خبر: 363793
تاریخ انتشار: 18 مرداد 1395 - 12:50
نمایشگاه عرضه محصولات استان تهران در کشورهای روسیه و ارمنستان با هدف معرفی محصولات ایرانی و آشنایی تجار و تولیدکنندگان با سلایق کشورهای مذکور برگزار می شود.

اتاق خبر:علی اشرف منصوری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به سفر اخیر خود به کشورهای ارمنستان و روسیه و دیدار با تعدادی از فعالان اقتصادی این دو کشور افزود: با تدبیر استاندار و اقدام های مناسب معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، بزودی شاهد برگزاری این نمایشگاه و ایجاد مراکز تجاری در کشورهای ارمنستان و روسیه با هدف صادرات محصولات تولیدی در حوزه های کشاورزی و صنعتی خواهیم بود.
وی خاطرنشان کرد: در این جلسات قرار شد در جهت تقویت صادرات به کشورهای روسیه و ارمنستان اقدام هایی صورت گیرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران افزود: در این سفر علاوه بر ملاقات با وزیر کشاورزی و معاون وزیر اقتصاد ارمنستان با تعدادی از فعالان اقتصادی و مقامات سفارتخانه های ایران در کشورهای ارمنستان و روسیه دیدار و جلساتی برگزار شد.
منصوری در ادامه به دیدار تعدادی از مراکز موردنظر برای ایجاد مراکز تجاری برای فعالیت تجار ایران اشاره کرد و گفت: بزودی نمایشگاه عرضه محصولات ایرانی در کشورهای روسیه و ارمنستان با هدف معرفی محصولات ایرانی و آشنایی تجار و تولیدکنندگان با سلایق کشورهای مذکور برگزار می شود.

منبع: ایرنا

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید