همکاری دوباره آنتونی مکی با کارگردان «گنجه رنج» | اتاق خبر
کد خبر: 364154
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1395 - 22:50
کاترین بیگلو در جدیدترین پروژه اش به شورش مرگباری می پردازد که در دهه شصت میلادی در شهر دیترویت به وقوع پیوست.

به گزارش اتاق خبر، فیلم جدید کاترین بیگلو، او را دوباره با ستاره یکی از آخرین فیلم‌هایش متحد می کند. آنتونی مکی به فیلم درام او درباره شورش های سال ۱۹۶۷ در دیترویت پیوسته که هنوز عنوانی ندارد.به این ترتیب، مکی کنار جان بویگا بازیگر «جنگس ستارگان: نیرو بیدار می شود» و هانا موری بازیگر «بازی تاج و تخت» نقش آفرینی خواهد کرد. این پروژه اخیرا ویل پولتر بازیگر «بازگشته»، بن او تول بازیگر «آب شناس» و جک رنور بازیگر «خیابان آواز» را به جمع هنرمندان خود اضافه کرد.

گفته می شود مکی در این فیلم «نقش کلیدی» یک سرباز سابق جنگ ویتنام را بازی خواهد کرد. در حالیکه این فیلم داستان یکی از بدترین شورش ها در تاریخ ایالات متحده را تعریف می کند، به اکتشاف در نژادپرستی سیستمی در منطقه شهرنشین دیترویت هم می پردازد. در ساعات اولیه روز بیست و سوم جولای سال ۱۹۶۷، پلیس شهر دیترویت به یک بار بدون مجوز حمله و تمام افراد حاضر در آن را دستگیر کرد. برخورد بین نیروهای پلیس و افراد حاضر در بار به جای باریک کشید و باعث به وجود آمدن شورشی شدت که پنج روز ادامه داشت. در پایان این شورش، ۴۳ نفر کشته، صدها نفر زخمی و هزاران نفر دستگیر شدند.
بیگلو این فیلم را از فیلمنامه مارک بول که در پروژه های زیادی با او همکاری کرده، کارگردانی می کند. بول به خاطر فیلمنامه نویسی «گنجه رنج» که برنده جایزه اسکار بهترین فیلم آن سال هم شد، یک اسکار به خانه برد و برای «سی دقیقه بعد از نیمه شب» هم یک نامزدی دیگر کسب کرد. هر دوی آن ها کنار مگان الیسون و متیو بادمن از آناپورنا پیکچرز از تهیه کنندگان پروژه درام شورش های دیترویت خواهند بود. کار تهیه فیلم تازه آغاز شده و هنوز تاریخ اکران دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است، با این حال انتظار می رود فیلم سال آینده و همزمان با سالگرد ۵۰ سالگی شورش ها اکران شود.
مکی در «گنجه رنج» بیگلو کنار جرمی رنر و برایان گراتی نقش آفرینی کرد. او اخیرا در فیلم تلویزیونی «تمام و کمال» محصول اچ بی او و درام جنایی «۹۹۹» ساخته جان هیلکوت بازی کرد. مکی از آن دسته بازیگرانی است که به نظر می رسد از هر جایی سر بر می آورد و در همه چیز از بلاکباسترهای بزرگ گرفته تا درام های مستقل و کمدی نقش آفرینی کرده است. از فیلم های آینده او می توان به یک دنباله دیگر «انتقام جویان» و درام «سیگنال هیل» ساخته جانی کاکران اشاره کرد.

بانی فیلم

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید