تکمیل کنارگذر ایلخچی و جاده جزیره اسلامی نیاز به اعتبار ویژه دارد | اتاق خبر
کد خبر: 364573
تاریخ انتشار: 22 مرداد 1395 - 05:36
فرماندار شهرستان اسکو گفت: تکمیل پروژه های کنارگذر ایلخچی و جاده جزیره اسلامی به لحاظ حساس بودن نیاز به اعتبارات ویژه دارد.

به گزارش اتاق خبر مرتضی محمدزاده در حاشیه نخستین جلسه مشترک با شورای اسلامی شهر ایلخچی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به اینکه پروژه های کنارگذر جنوبی و جاده جزیره اسلامی جزو پروژه های ملی هستند، تکمیل آنها بستگی به تخصیص اعتبارات دولتی دارد.

وی اعتبارات اختصاص یافته برای این پروژه ها را ناکافی دانسته و گفت: متأسفانه این پروژه ها با وجود اعتبارات لازم در سال های گذشته، عدم اختصاص و تامین اعتبار مورد نیاز نیمه تمام مانده و امروز تکمیل آنها با توجه به موقعیت حساس این مناطق به اعتبارات ویژه نیاز دارد.

فرماندار اسکو انتقال دقیق واقعیت ها، مشکلات و نیازهای جامعه را از وظایف اصلی مسئولین برشمرد و تصریح کرد: مسئولین تلاش کنند با بررسی های دقیق مشکلات، واقعیت ها و نیازهای جامعه و انتقال آنها به مسئولین فرادست اعتماد مردم را حفظ کنند.

وی همکاری مردم در پیشبرد اهداف جامعه را ضروری عنوان کرد و گفت: همکاری و احساس مسئولیت شهروندان در قبال پیشبرد اهداف جامعه ضروری و حیاتی می باشد، اگر شهروندان در قبال پیشبرد اهداف جامعه همکاری و احساس مسئولیت نکنند تلاش و فعالیت مسئولین بی فایده خواهد بود.

محمد زاده در پایان از غیرکارشناسی بودن پروژه های مسکن مهر ر این منطقه نیز انتقاد و تصریح کرد: وارث تصمیم های غیرکارشناسی مسکن مهر در منطقه هستیم زیرا زندگی فقط سقف نیست، زیرساخت های دیگری همچون فضای آموزشی، مذهبی ونظایر آنها نیز باید در نظر گرفته می شد که متاسفانه این گونه نبوده و این امر مشکلاتی را برای ساکنین بوجود آورده که حل این مشکلات نیاز به اعتبارات کلان دارد.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید