نیک‌نژاد: سریال «پنچری» نیمه دوم مهرماه کلید می‌خورد | اتاق خبر
کد خبر: 364801
تاریخ انتشار: 23 مرداد 1395 - 18:51
کارگردان سریال «پنچری» گفت: به احتمال فراوان نیمه دوم مهرماه ضبط سریال «پنچری» را شروع می‌کنیم. «پنچری» قصه‌ای اجتماعی با روایتی شیرین است.

 به گزارش اتاق خبر، برزو نیک نژاد کارگردان و نویسنده سریال «پنچری»  درباره مراحل نگارش آخرین اثر خود گفت: مدتی است مشغول نگارش سریال «پنچری» هستم که قرار است به تهیه کنندگی مهران مهام تولید شود.

وی ادامه داد: تا الان حدود 10 سیناپس برای این اثر نوشتم و قرار است در روزهای آینده یک نویسنده دیگر من را در زمینه نویسندگی «پنچری» کمک کند.

کارگردان سریال «دردسرهای عظیم» افزود: به احتمال فراوان نیمه دوم مهرماه ضبط این سریال را شروع می‌کنیم. «پنچری» قصه‌ای اجتماعی با روایتی شیرین است.

این کارگردان همچنین درباره تفاوت بین «پنچری» با سایر آثارش گفت: این سریال با دیگر کارهایم تفاوت بسیاری دارد آنهم از جهت شخصیت‌ها و فضای روایی. سطح طبقاتی کاراکترها با یکدیگر فرق می‌کند.

وی با اشاره به قطعی شدن بازیگران این سریال نیز بیان داشت: حین نگارش به بازیگران سریال فکر کردم، اما در روزهای آینده به طور قطعی با بازیگران صحبت خواهیم کرد.

این کارگردان درباره آخرین ساخته سینمایی خود گفت: با اینکه از اکران «زاپاس» راضی بودم، با اینکه شرایط برای ساختن چند اثر سینمایی دیگر مهیا بود، اما ترجیح می‌دهم تا پایان امسال سینمایی کار نکنم. «زاپاس» قدمی بود برای نزدیک شدن به نوعی از سینما که قصد حمایت از آن را داشتیم.

به گزارش فارس این احتمال وجود دارد تا این سریال یکی از گزینه‌های شبکه سه در ماه رمضان آینده باشد.

منبع:فارس

نظرات
ADS
ADS
پربازدید