پارسا پیروزفر بازیگر فیلم «برف سرخ» با موضوع سردشت شد | اتاق خبر
کد خبر: 364811
تاریخ انتشار: 23 مرداد 1395 - 20:17
پارسا پیروز فر برای بازی در فیلم «برف سرخ» قرارداد بست.

به گزارش اتاق خبر، فهرست بازیگران فیلم سینمایی «برف سرخ» به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و به تهیه‌کنندگی مسعود ردایی در حال تکمیل است. این فیلم از چندی قبل وارد پیش تولید شده و به تازگی پارسا پیروزفر هم به گروه بازیگران آن پیوسته است. فاطمه معتمد آریا و صابر ابر دو بازیگری هستند که پیش از این به گروه بازیگران پیوسته بودند.

این دومین همکاری مشترک توکلی و ردایی محسوب می‌شود که نوروز امسال سریال متفاوت «بیمار استاندارد» را به ترتیب در مقام نویسنده و تهیه کننده روی آنتن شبکه یک داشتند. «برف سرخ» بیستمین فیلم سینمایی کارنامه پارسا پیروزفر خواهد بود. پیروزفر سال 1389 در فیلم «اینجا بدون من» جلوی دوربین بهرام توکلی رفته بود.

پیش بینی می‌شود نخستین نمایش این فیلم امسال در جشنواره سی و ششم فیلم فجر است.

در خلاصه داستان فیلم «برف سرخ» که یک درام اجتماعی است، آمده: خورشید از سردشت به تهران آمده تا بداند چقدر دیگر زنده خواهد ماند. در مرکز درمانی اما، اتفاقات آن طور که در ذهن اوست پیش نمی‌روند...

بهرام توکلی ساخت فیلم‌های «من دیه گو مارادونا هستم»، «بیگانه»، «آسمان زرد کم عمق»، «اینجا بدون من»، «پرسه در مه»، «پابرهنه در بهشت» و «عقل سرخ» را در کارنامه خود دارد و این هشتمین فیلم بلند او خواهد بود.

ردایی نیز در کنار سریال «بیمار استاندارد« به کارگردانی سعید آقاخانی که نوروز امسال پخش شد، به عنوان تهیه کننده، فیلم‌های سینمایی «سه بیگانه» و «مالاریا» را نیز در نوبت اکران دارد. از این تهیه کننده به‌زودی سریال «عالیجناب» (سام قریبیان) هم در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

همچنین فیلم سینمایی «مالاریا» به تهیه کنندگی مسعود ردایی و کارگردانی پرویز شهبازی امسال به عنوان تنها فیلم ایرانی در بخش رسمی (افق‌ها) هفتاد و سومین جشنواره فیلم ونیز ٢� ١٦ به عنوان یکی از سه جشنواره رده الف وبرتر فیلم در دنیا حضور دارد.

توکلی دو سال پیش برای ساخت «من دیه گو مارادونا هستم»،  دیپلم افتخار بهترین کارگردانی را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد. او سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی برای فیلم «پرسه در مه» و بهترین فیلم اول برای فیلم «پابرهنه در بهشت» را نیز در کارنامه قابل توجه جوایز خود دارد.

منبع:تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید