آغاز عملیات اجرایی هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج | اتاق خبر
کد خبر: 365086
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1395 - 07:04
عملیات اجرایی هتل چهار ستاره و پارک آبی یاسوج با برآورد اعتبار اولیه 150 میلیارد ریال با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دستور رئیس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد.

اتاق خبر:«مسعود سلطانی فر» معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یکشنبه شب در مراسم افتتاح پروژه های گردشگری که از طریق ویدئو کنفرانس و با دستور روحانی رئیس جمهوری صورت می گرفت با اشاره به زمان آغاز به کار دولت یازدهم و دغدغه های رئیس محترم جمهور اظهارداشت: از دغدغه های جناب روحانی عدم وجود هتل های مناسب برای جذب گردشگر بود این در حالی است که از ابتدای هتل سازی در ایران که از سال 1300 شروع شد و تا سال 92 که شروع به کار دولت یازدهم بود، 125 هتل چهار و پنج ستاره در کشور وجود داشت که طی سه سال دولت یازدهم 35 هتل به بهره برداری رسید و افتتاح شده است.
سلطانی فر اذعان کرد: یک هزار و 752 پروژه در کشور توسط بخش خصوصی در حال اجرا است.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بخش دیگر سخنان خود اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد به دلیل داشتن شرایط توپوگرافی ظرفیت بسیار بالایی در جذب گردشگر دارد.
وی پروژه مهم حوزه گردشگری در شهر یاسوج را افتتاح هتل چهار ستاره عنوان کرد و گفت: این هتل چهار ستاره با پارک آبی، استخر و دیگر خدمات عملیات اجرایی آن اجرایی آن آغاز شد.
سلطانی فر ادامه داد: این پروژه در زمینی به متراژ 9 هزار و 200 متر عملیات اجرایی آن آغاز شد.
وی خاطرنشان کرد: فاز اول این پروژه پارک آبی آن بوده که به بهره برداری می رسد.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تعداد پروژه های بخش گردشگری کهگیلویه و بویراحمد را 31 پروژه عنوان کرد و گفت: این تعداد پروژه ها توسط بخش خصوصی در حال اجرا است که متعهد شدیم که تسهیلات لازم به این تعداد پروژه را پرداخت کنیم.

منبع:ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید