ساخت مجتمع پتروشیمی 2 گچساران آغاز شد | اتاق خبر
کد خبر: 365096
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1395 - 08:21
عملیات اجرایی مجتمع تولیدی و صنعتی پتروشیمی 2همزمان با سفر هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون حقوقی رئیس جمهوری و جمعی از مسئولان عصر یکشنبه در گچساران آغاز شد.

اتاق خبر:نماینده مردم شهرستان گچساران در آیین کلنگ زنی این طرح گفت: مجتمع پتروشیمی 2 گچساران با سه هزار و 200 میلیارد ریال اعتبار احداث می شود.
غلامرضا تاجگردون اظهار داشت: اجرای این طرح 432 فرصت شغلی ایجاد می کند.
وی میزان تولید این طرح در فاز نخست را پنج هزار تن اسید فورمیک و چهار هزار و 500 تن منیل استات ذکر کرد.
وی اظهار کرد: مجتمع صنعتی تولیدی اسید فورمیک گچساران در زمینی به مساحت57 هکتار با 16 هزار متر مربع زیربنا اجرا خواهد شد.
تاجگردون با اشاره به برنامه ریزی دولت برای اجرای طرح منطقه ویژه اقتصادی نفت و گاز، ساخت سه طرح صنایع پایین دستی محصولات پتروشیمی و اجرای طرح های آبیاری تحت فشار در گچساران ابراز امیدواری کرد که تکمیل این طرح ها معضل بیکاری در این شهرستان را تا حد زیادی کاهش دهد.
کاروان تدبیر و امید از 24 دی سال 92 تاکنون به استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام ، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی ، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان ، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستانهای استان تهران (شهریار ، ملارد و قدس، اسلامشهر، ری، رباط کریم و بهارستان)، خراسان شمالی، کردستان، همدان، مازندران، یزد، سمنان، کرمان، آذربایجان غربی و کرمانشاه سفر کرده است.
رئیس جمهوری و هیات دولت در سی امین سفر استانی صبح یکشنبه 24مرداد 95 وارد یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد شدند.

منبع:ایرنا

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید