ضرورت توجه به زیرساخت ها در بخش صنایع نفت و پتروشیمی | اتاق خبر
کد خبر: 365228
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1395 - 16:14
حسین مطهری کاشانی در گفت و گو با اتاق خبر تصریح کرد
به دلیل مسائلی که تحریم برای کشور به وجود آورد شرکت های خارجی در انتقال پول مشکلات زیادی را در بازار خود تجربه کردند.

اتاق خبر- گروه اقتصادی: مدیرعامل شرکت آریا سولار تحریم ها را یکی از بزرگترین مشکلات شرکت های ایرانی برای پیشرفت و حضور در بازار جهانی دانست.

حسین مطهری کاشانی مدیرعامل شرکت آریا سولار در گفت و گو با اتاق خبر با اشاره به وجود مشکلاتی مانند تحریم گفت: به دلیل مسائلی که تحریم برای کشور به وجود آورده است در ارتباط با شرکت های خارجی و انتقال پول، شرکت های ایرانی مشکلات زیادی برای گسترش روابط و بازار خود دارند.

مطهری کاشانی افزود: قوانین غیر شفاف و دست و پاگیر داخلی باعث می شود که قیمت تمام شده کالاهای تولیدی در کشور افزایش یابد. اگر می خواهیم تولید ناخالص ملی بالا برود باید فضای مناسبی برای کسب و کار ایجاد شود.

 مدیرعامل شرکت آریا سولار در مورد چشم انداز فعالیت های این شرکت اعلام کرد: امیدوار هستیم که در آینده بتوانیم بیش از 50 درصد درآمدهای  شرکت را  از طریق کسب و کار های مختلف تامین کنیم.

وی ادامه داد: صنعت روغن صنعتی تخصصی است و به دلیل اینکه مشتریان ما صاحبان خودرو هستند، نیاز است نمونه های متنوع از محصولات روغن موتور را به بازار عرضه کنیم.

مطهری کاشانی با اشاره به اهمیت زیرساخت در بخش صنایع نفت و پتروشیمی کشور اعلام کرد: نیاز است که صنایع کشور در بخش های تولیدی مربوط به نفت تجهیزات خود را به روز کنند.

مدیرعامل شرکت آریا سولار ادامه داد: در حال حاضر روغن موتورهای تولیدی در کشور از نوع گروه یک هستند که به نظر می رسد که استفاده از این نوع روغن ها در حال منسوخ شدن می باشد. باید تلاش شود که با سرمایه گذاری در این بخش به طرف تولید روغن موتور هایی با کلاس های بالاتر برویم.

94105 ت

نظرات
ADS
ADS
پربازدید