اتصال بندر لاوان به سیستم یکپارچه اداری بنادر کشور | اتاق خبر
کد خبر: 365320
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1395 - 10:52
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: با هدف استقرار دولت الکترونیک ، اداره بندر لاوان با اتصال به سرور مرکزی اداره بنادر و دریانوردی بندر لنگه، به شبکه یکپارچه اتوماسیون اداری بنادر کشور متصل شد.

اتاق خبر:محمود صابری اظهار داشت : راه اندازی سیستم یکپارچه اداری و نماد مالی در بندر لاوان، با ساده سازی فرایند های مختلف اداری و کاهش زمان و هزینه های اربابان رجوع این بندر از طریق حذف مکاتبات فیزیکی، ضمن کاهش بوروکراسی اداری، هدف اصلی که همان افزایش رضایت مردم منطقه است را محقق خواهد کرد.
وی افزود: به کارگیری فناوری اطلاعات در بخش های مختلف دستگاه های اجرایی به منظور افزایش بهره وری و ارتقاء سطح خدمات رسانی در قالب طرح استقرار دولت الکترونیک از جمله مهمترین اهداف در انجام این مهم بوده است.
صابری اطلاع رسانی صریح و سریع، برچیدن تشریفات وقت گیر اداری و تسریع در انجام مکاتبات اداری را از نتایج اتصال اداره بندر و دریانوردی لاوان به شبکه یکپارچه اداری بیان کرد.
لاوان جزیره ای است مرجانی و مربوط به دوره چهارم زمین شناسی ،از توابع دهستان لاوان در بخش کیش شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان می باشد و در مقابل منطقه گاوبندی)پارسیان) و شیبکوه قرار دارد ،طول این جزیره 25 و عرض آن 4/5 الی 7 کیلومتر است.
وسعت این جزیره 76 کیلومتر مربع است و پس از قشم و کیش بزرگ ترین جزیره ایران در آب های خلیج فارس است.
فاصله این جزیره تا بندر لنگه 147 کیلومتر (91 مایل) و دورترین جزیره نسبت به مرکز استان هرمزگان است.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید