دولت به تعهدات انجام نشده برای تکمیل پروژه مسکن مهرعمل می کند | اتاق خبر
کد خبر: 365433
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1395 - 21:35
معاون امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به مشکلات ناشی از اجرای نامناسب و غیرکارشناسی پروژه مسکن مهر گفت: دولت یازدهم به رغم تمامی محدودیت ها و مشکلات موجود، تعهدات دولت قبل در خصوص تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر را انجام خواهد داد.

اتاق خبر:حسن کریمی روز سه شنبه در جریان دیدار از روند اجرای پروژه های عمرانی شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران افزود: دولت یازدهم، میراث دار مشکلات و معضلات عدیده پروژه غیرکارشناسی مسکن مهر است که به رغم اینها تلاش می کند برای خدمات رسانی بهینه و مطلوب به متقاضیان، تعهدات انجام نشده دولت قبل در خصوص تکمیل و تحویل واحدهای مسکونی را انجام دهد.
وی گفت: پروژه مسکن مهر در برخی از مناطق کشور از جمله استان تهران براساس یک برنامه علمی و کارشناسی طراحی و اجرا شده که با تأمین زیرساخت های لازم، شرایط برای سکونت متقاضیان را دارد.
کریمی تصریح کرد: اما این پروژه در بسیاری از مناطق به دلیل جانمایی نامناسب و نبود کار کارشناسی در زمینه تأمین زیرساخت های مورد نیاز، دولت و متقاضیان را با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است.
به گفته وی هرچند که انتقاد از نحوه اجرا و عملکرد پروژه مسکن مهر دردی را دوا نمی کند و دولت یازدهم تلاش می کند به تعهدات انجام نشده دولت قبل در تکمیل و واگذاری این پروژه عمل کند.
کریمی بر ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام استان تهران اشاره کرد و گفت: واحدهای مسکن مهر که دارای متقاضی هستند به زودی تکمیل و تحویل داده می شوند.
معاون امور عمرانی استاندار تهران تأکید کرد: تامین زیرساخت های لازم از جمله آب، برق، تلفن، گاز، فاضلاب و فضای آموزشی نیازهای جدی برای تکمیل و واگذاری واحدهای پروژه مسکن مهر است.
وی یکی از مهمترین نیازهای مسکن مهر شهرستان پیشوا را اجرای شبکه فاضلاب اعلام کرد و افزود: بیش از چهار هزار واحد مسکن مهر در شهرستان پیشوا در حال احداث است که تعداد قابل توجهی از این واحدها توسط دولت یازدهم تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید