2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بهره برداری شد | اتاق خبر
کد خبر: 365435
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1395 - 21:52
با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین واقع در شهرستان آبیک استان قزوین به بهره برداری رسید.

اتاق خبر: شرکت سیلیکون ناب بسپار تولید کننده محصولات سیلیکونی در زمینی به مساحت 4500 متر مربع و با ظرفیت تولید یک هزار و 512 تن شیلنگ، 9 هزار و 600 تن تولید سیلیکون فعال و 200 میلیارد ریال سرمایه، زمینه اشتغال 25 نفر را در منطقه فرآهم کرده است.
این شرکت تولید کننده سیلیکون پایه بوده که با بهره مندی از دانش فنی، معتبرترین تولید کنند این صنعت در منطقه است.
شرکت توسعه بازار راسن نیز در زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع با فرآوری محصولات کشمش و خرما و ظرفیت 6 هزار تن در سال مورد بهره برداری شد.
این شرکت با 180 میلیارد ریال اعتبار، زمینه اشتغال 45 نفر را در منطقه تامین می کند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم بهره برداری از این 2 واحد تولیدی، گفت: شرکت سیلیکون ناب بسپار به لحاظ دانش فنی ، کاهش واردات و نگاه صادراتی در چارچوب اقتصاد مقاومتی به عنوان دانش کاربردی قابل ارائه در تولید صنایع مختلف، بخصوص آی تک، الکترونیک، خودروسازی و ده ها مورد دیگر کاربرد دارد.
علی یزدانی افزود: شهرک صنعتی کاسپین قزوین از شهرک های صنعتی و فنی خوب کشور به شمار رفته و آینده درخشانی را نیز پیش روی واحدهای تولیدی مستقر در آن قرار داده است.
وی اضافه کرد: تمام تلاش ها و اقدام های به عمل آمده برای اقتصاد جامعه اسلامی و در جهت قطع وابستگی ها، توسعه اشتغال و رونق کسب و کار صورت می پذیرد.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید