حضور «ماه‌گرفتگی» در جشنواره مقاومت حتمی نیست | اتاق خبر
کد خبر: 365452
تاریخ انتشار: 27 مرداد 1395 - 00:18
تهیه‌کننده آخرین اثر سینمایی مسعود اطیابی از وضعیت فنی و اولین اکران این اثر سخن به میان آورد.

به گزارش اتاق خبر، هادی انباردار؛ تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ماه‌گرفتگی» در ارتباط با آخرین وضعیت مراحل فنی این اثر نمایشی  گفت: اواخر تیرماه فیلمبرداری این اثر به پایان رسید، پس ازآن به‌سرعت مراحل فنی فیلم آغاز شد و هم‌اکنون نیز تدوین و صداگذاری این فیلم ادامه دارد.

وی در ارتباط با اولین اکران «ماه‌گرفتگی»، گفت: اخباری مبنی بر اولین نمایش این فیلم در جشنواره مقاومت در رسانه‌ها انعکاس پیدا کرده است که واقعیت دارد ولی در حال حاضر باتوجه به این‌که فیلمبرداری چند پلان همچنان باقی مانده، نمی‌دانیم که چه اتفاقی رخ می‌دهد، اما درمجموع حضور «ماه‌گرفتگی» در جشنواره مقاومت حتمی نیست.

کامبیز دیرباز ، فریبا کوثری، سارا خوئینی‌ها، الناز حبیبی، قاسم زارع، شهرام عبدلی و ارسلان قاسمی، از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

این فیلم ابتدا در سکوت رسانه‌ای ضبط می‌شد، اما با ضبط این فیلم در خیابان‌ها و لوکیشن‌های واقعی برای به‌تصویرکشیدن وقایع سال88 این سکوت رسانه‌ای شکسته شد و خبرهای این فیلم منتشر شد.

عوامل «ماه‌گرفتگی» عبارتند از مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، صدابردار: بابک اردلان، طراح صحنه: علی مربی، طراح گریم: محمد قومی، طراح جلوه‌های ویژه: عباس شوقی، سرپرست گروه کارگردانی: عادل معصومیان، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریزعلی نوابی، تولید: ایمان غیبی، دستیار تولید: محمد امین بازاری، پشتیبانی تولید نظامی: محمد ملکی، گروه تدارکات: فربد کیانی.

آخرین ساخته مسعود اطیابی در سینما به چهار سال پیش و فیلم «خاک و مرجان» بر می‌گردد. «اخلاقتو خوب کن»، «شرط اول»، «صبح روز هفتم»، «خروس جنگی»، «مصائب دوشیزه» از دیگر فیلم‌های این کارگردان به حساب می‌آیند.

منبع:خبرگزاری صبا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید