اميدوارم رضاييان را جذب كنيم | اتاق خبر
کد خبر: 365533
تاریخ انتشار: 27 مرداد 1395 - 10:33
ويسي:
سرمربي تيم فوتبال سپاهان اميدوار است که رامين رضاييان در روزهاي باقي مانده از فصل نقل و انتقالات به سپاهان بپیوندد.

عبدالله ویسی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ايسنا، عبدالله ويسي درباره آخرين وضعيت تيم فوتبال سپاهان اظهار كرد: بعد از بازي با نفت آبادان به تیم استراحت داده بوديم و از فردا تمرينات را آغاز مي‌كنيم. به آن چيزي كه مي‌خواستيم نرسيديم ولي برنامه‌اي ترسيم كرده‌ايم و بايد از هر پنج بازي ٩ امتياز كسب كنيم كه يك بازي ديگر داريم. اين بازي هم خانگي است و سعي مي‌كنيم از آن استفاده كنيم.

سرمربي سپاهان درباره ديدار اين تيم مقابل نفت آبادان و شكست تيمش خاطرنشان كرد: حریف ما از نظر فني ما در هيچ نقطه از زمين، خوب و شايسته برد نبود. روند بازي به گونه‌اي بود كه مي‌توانست مساوي شود. صنعت نفت هم تيم قابل احترامي است اما موقعيت آنچنانى نداشت. با اين حال تيم ما هم خوب نبود و شايسته برد نبوديم.

ويسي درباره اينكه آيا رامين رضاييان جذب سپاهان مي‌شود، گفت: صحبت‌هايى را با او انجام داد‌ه‌ايم. او در اردوي تيم ملي است و با مدير برنامه‌اش صحبت كرده‌ايم اما به آن چيزي كه مي‌خواهيم دست نيافته‌ايم هرچند گفت و گوي ما مثبت بوده و اميدواريم به نتيجه خوبي دست يابيم و در خدمت رامين رضاييان باشيم.
سرمربي سپاهان درباره جذب لئوناردو پادواني از سوي استقلال تهران يا استقلال خوزستان، اظهار كرد: در جايي خواندم كه استقلال خواهان پادواني است اما آن ها بايد رسما درخواست بدهند. هنوز چيزي نهايي نشده و مي‌توانند از طريق مراحل قانوني اين بازيكن را جذب كنند. هنوز تا اتمام فصل نقل و انتقالات وقت هست اما استقلال خوزستان بيشتر از استقلال تهران پيگير او بوده است. پادواني درباره آينده‌اش تصميم مي‌گيرد و ما فقط رضايت‌نامه او را صادر مي‌كنيم.

سرمربي سپاهان درباره عملكرد احسان حاج صفي در اين تيم گفت: احسان يكي از بازيكنان خوب ماست. يكي از بهترين‌هاي کشور است. مردم او را دوست دارند. او شرايط آماده‌اي نداشت اما او كمك زيادي به ما مي‌كند و روزهاي خوبي را براي او و سپاهان مي‌بينم.

ويسي درباره تجاربي كه از تماشاي بازي‌هاى بين المللي به دست آورده است، گفت: تماشاي بازي‌هاى بين المللي و عملكرد مربيان بزرگ بسيار موثرتر از ۱۰ كلاس مربيگري است. بازي ايتاليا و اسپانيا در يورو ٢٠١٦ بسيار جالب و ديدني بود. ايتاليا بر خلاف تصور من ٣-٤-٣ را بسيار خوب اجرا مي‌كرد و جالب‌تر اين كه وقتي اسپانيا با آن بازي بد شكست خورد، هوادارانش آن‌ها را تشويق كردند. هوادران ما هم فقط براي بردن نباشند و در باختن ها هم كنار تيم باشند.

انتهاى پيام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید