تایید عرضه تبلت گلکسی تب اس۳ در شهریورماه | اتاق خبر
کد خبر: 365625
تاریخ انتشار: 27 مرداد 1395 - 19:43
بر اساس پستی که در وب‌سایت سامسونگ واحد کلمبیا منتشر شد،‌ سامسونگ وعده داد که نسخه بعدی گلکسی تب اس ۲ تقریبا همزمان با گلکسی نوت ۷ سامسونگ به بازار روانه خواهد شد.

اتاق خبر: تبلت‌های سری اس سامسونگ با وجود محبوبیت زیاد در میان تبلت‌های اندرویدی از سخت‌افزار به‌روزی بهره‌مند نیستند. اما سامسونگ به‌تازگی خبر از نسل جدید این تبلت‌های یعنی Galaxy Tab S3 داده است.

چندی پیش شاهد انتشار شایعاتی مبنی بر تصمیم سامسونگ برای عرضه گلکسی تب اس ۳ بودیم. از قرار معلوم این شایعات صحت دارد و سامسونگ برای خاتمه دادن به این شایعات، رسما اعلام کرد که گلکسی تب اس ۳ در شهریور ماه عرضه خواهد شد.

بر اساس پستی که در وب‌سایت سامسونگ واحد کلمبیا منتشر شد،‌ سامسونگ وعده داد که نسخه بعدی گلکسی تب اس ۲ تقریبا همزمان با گلکسی نوت ۷ سامسونگ به بازار روانه خواهد شد. سامسونگ در حال حاضر در خصوص این تبلت جدید خود رازداری کرده و سخنی چندانی را به میان نیاورده است؛ اما انتظار می‌رود شاهد پردازنده‌ای قوی‌تر و نوآوری‌های جدیدی در گلکسی تب اس ۳ باشیم.

حضور یک پردازنده قوی‌تر بدون شک به پردازش سریع‌تر اطلاعات در گلکسی تب اس ۳ کمک خواهد کرد؛ اما به این راحتی‌ها نمی‌توان در خصوص نوآوری‌هایی که ممکن است در گلکسی تب اس ۳ شاهد باشیم قضاوت کرد.

در مجموع باید گفت از بخت خوش، تا عرضه رسمی گلکسی تب اس ۳، زمان زیادی باقی نمانده است و اگر از طرفداران تبلت‌های سامسونگ هستید اخبار فارنت را دنبال کنید، بدون شک پس از عرضه رسمی این محصول، جزئیات دقیق سخت افزار به خدمت گرفته شده در گلکسی تب اس ۳ را منتشر خواهیم کرد.

منبع: عصر ایران

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید