فضاهای ورزشی بسیج در برنامه ششم توسعه افزایش می یابد | اتاق خبر
کد خبر: 365736
تاریخ انتشار: 28 مرداد 1395 - 09:47
رئیس تربیت بدنی سازمان بسیج مستضعفین گفت:در برنامه ششم توسعه فضاهای ورزشی بسیج در رشته های تیراندازی ، شنا ، تراپ ، تیر و کمان، زورخانه و همچنین ورزش های ساحلی افزایش می یابد.

اتاق خبر:سردار داود یزدانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در خرم آباد با بیان اینکه در مسابقات تیراندازی المپیک بیش از 100 مدال توزیع می شود که ایران در این رشته ورزشی جایگاهی ندارد افزود: بر اساس بررسی های صورت گرفته 11 استان در کشور شناسایی شده که مردم اسلحه های شکاری را در خانه ها نگهداری می کنند که به منظور بهره گیری از این ظرفیت ، فضای رشته ورزشی تراپ را با هدف سازماندهی و شناسایی نخبگان این رشته توسعه می دهیم.
وی اضافه کرد: 2 هزار کیلومتر ساحل در شمال و جنوب کشور وجود دارد که با توجه به این ظرفیت ، توسعه ورزش های دریایی از دیگر اولویت های بسیج در برنامه ششم است.
یزدانی خاطرنشان کرد: در برنامه پنجم توسعه ساخت سه هزار سالن ورزشی و تربیت 17 هزار مدیر و مربی پیش بینی شده بوده که طبق برنامه محقق شدند.
وی با بیان اینکه استان لرستان یکی استان های موفق در زمینه ساخت سالن های ورزشی، ساخت استخر شنا و سالن های تیراندازی بر اساس برنامه پنجم توسعه بوده است، اضافه کرد: سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان از نظر ایجاد فضاهای ورزشی طبق برنامه پنجم توسعه رتبه چهارم کشور را کسب کرده است.

منبع: ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید