حرکت انسان دوستانه دونده آمریکایی در دوی پنج هزار متر زنان | اتاق خبر
کد خبر: 365781
تاریخ انتشار: 28 مرداد 1395 - 15:49
روز گذشته (سه‌شنبه) در مسابقات دوی پنج هزار متر زنان المپیک اتفاقی افتاد که برای تماشاگران یادآور روحیه واقعی المپیک و هدف اصلی این بازی‌ها بود.

ابی آگوستو

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ابی آگوستینو از آمریکا روز گذشته در مسابقه دوی پنج هزار متر المپیک حرکت انسان دوستانه انجام داد.

هامبلین، دونده نیوزیلندی که بر اثر پیچ خوردگی پا به زمین خورده بود باعث بر هم خوردن تعادل آگوستینو نیز شد. آگوستینو بدون در نظر گرفتن مسابقه به هامبلین کمک کرد تا بلند شود و به مسابقه ادامه دهد. خود او بعد از چند دقیقه برای ادامه مسابقه دچار مشکل شد و از ناحیه زانو احساس ناراحتی کرد. هامبلین دویدن را متوقف کرد تا احوال آگوستینو را جویا شود. در نهایت این دو دونده در پایان مسابقه یکدیگر را در آغوش گرفتند.

هامبلین درباره این اتفاق اظهار کرد: ناگهان زمین خوردم به خودم گفتم چه اتفاقی افتاد. ناگهان دستی را بر روی شانه‌ام احساس کردم. انگار کسی به من گفت بلند شو. این بازی‌های المپیک است. باید به خط پایان برسی. بسیار خوشحالم که ابی چنین کاری را انجام داد. این دختر روح المپیک را به نمایش گذاشت. پیش از این او را ندیده بودم. فارغ از مسابقه و نتایج آن، این لحظه را در تمام زندگی‌ام به یاد خواهم داشت. او شانه من را تکان داد و گفت زود باش بلند شو. او خودش به سختی می‌توانست بلند شود اما به من کمک کرد. اگر 20 سال دیگر کسی از من بپرسد المپیک چه طور بود، این اتفاق را تعریف می‌کنم.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید