برترین های دو و میدانی دانش آموزان دختر کشور معرفی شدند | اتاق خبر
کد خبر: 365875
تاریخ انتشار: 29 مرداد 1395 - 01:49
برترین های 9 رشته دو و میدانی دانش آموزان دختر مقطع متوسطه اول و دوم کشور روز چهارشنبه در شهرکرد معرفی شدند.

اتاق خبر:بیست و هفتمین دوره از مسابقات دو و میدانی قهرمانی دانش آموزان کشور با حضور 348 ورزشکار دختر در سه مقطع تحصیلی از 22 استان به مدت هشت روز از 21مردادماه در مجموعه ورزشی شهدای دانش آموز شهرکرد در حال برگزاری است.
در این دوره از مسابقه ها دانش آموزان ابتدایی در قالب 20 تیم در هشت ماده و مقطع متوسطه اول و دوم در 15 ماده ورزشی با هم به رقابت می پردازند.
نتایج روز سوم مسابقه های ورزشی دو و میدانی دانش آموزان متوسطه اول و دوم دختر به شرح زیر است:
در رشته پرتاپ وزنه در مقطع متوسطه دوم نگین میرزایی از اردبیل، نگین ریاحی از زنجان و فاطمه زمانی مقدم از یزد به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته پرتاب دیسک در مقطع متوسطه دوم نیز فاطمه ایزدی از فارس و مبینا سادات رحمانی ازهمدان و غزاله مهردلان از خراسان شمالی به ترتیب مقام های اول تا سوم راکسب کردند.
در رشته پرتاب رله سوئیسی در مقطع متوسطه دوم ، خراسان رضوی تیم اول، تهران تیم دوم و البرز مقام سوم را کسب کردند.
در رشته پرش ارتفاع درمقطع متوسطه دوم ،محدثه هاشم زاده از اردبیل، ماری ابن علی از البرز به ترتیب مقام های اول تا دوم و سپیده بختیاری از تهران و مهناز قرنجیک از گلستان بطور مشترک مقام سوم را کسب کردند.
در رشته پرش طول در مقطع متوسطه دوم ،مریم محبی از تهران ، نگین مرادی از تهران و غزاله مصطفی از البرز به ترتیب مقام های اول تا سوم راکسب کردند.
در رشته پرش3 گام در مقطع متوسطه دوم ، مریم کاظمی از یزد ، سیمین سهرابی از آذربایجان شرقی و نرگس استجلو از زنجان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته پرش سه گام مقطع متوسطه اول ، پردیس عبدالمحمدی از تهران، ساناز امیری پور از یزد و زهرا هاشمی از چهارمحال وبختیاری به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته پرتاب رله سوئیسی در مقطع متوسطه اول، خراسان رضوی مقام اول ،زنجان مقام دوم و فارس مقام سوم راکسب کردند.
در رشته پرش طول در مقطع متوسطه اول ، کیمیا پورخلخالی از تهران ، فاطمه عباسی از خراسان رضوی و مارال عطاردی از تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم راکسب کردند.
در نتایج تیمی این دوره از مسابقات در مقطع متوسطه اول تیم استان خراسان رضوی مقام اول ، تیم استان تهران مقام دوم و تیم استان فارس مقام سوم را از آن خود کردند.
تیم استان البرز مقام اول، تیم استان خراسان رضوی مقام دوم و تیم استان فارس مقام سوم در مقطع متوسطه دوم را کسب کردند.

منبع: ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید