مدیر انقلابی باید خودشناس و دشمن‌شناس باشد | اتاق خبر
کد خبر: 365901
تاریخ انتشار: 29 مرداد 1395 - 04:47
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون مردم، محال بود که جمهوری اسلامی پیش برود و به اهداف خود برسد.

اتاق خبر: مهدی کوچک‌زاده در همایش منطقه‌ای تبیین شاخصه‌های مدیر انقلابی از منظر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری با بیان این‌که «انقلاب اسلامی در شرایطی متولد شد که بسیاری از منابع و ذخایر کشور توسط رژیم شاهنشاهی به نابودی کشیده شده بود»، اظهار کرد: انقلاب در وضعیتی شروع به کار کرد که کشور در وضعیت سخت و ناهنجاری بود، به همین دلیل است که بدون مردم محال بود جمهوری اسلامی پیش برود و به اهداف خود برسد.

وی با بیان این‌که «مدیری می‌تواند بر جامعه مدیریت کند که رفتار او بر دل‌ها حکومت داشته باشد»، ادامه داد: شرط اصلی یک مدیر انقلابی آن است که مردم را با خود همراه سازد یا به عبارتی مردم خواستار و خواهان او باشند.

وی با طرح این پرسش که «چه کارهایی باید صورت گیرد تا مردم همواره پای کار باشند»، گفت: مدیر انقلابی باید خودشناس و دشمن‌شناس باشد و تا زمانی که ما اهداف و آرمان‌های انقلابی را نشناسیم، به طور مسلم نمی‌توانیم تشخیص دهیم کدام مدیر انقلابی است. به فرموده‌های امام راحل، مسئولان باید بدانند که انقلاب ما محدود به ایران نیست، هدف انقلاب ایران زمینه‌سازی برای ایجاد عدل و حکومت جهانی است.

این فعال سیاسی با اشاره به بیاناتی از امام راحل به شرح دیدگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از مدیر انقلابی و جهادی پرداخت و گفت: بنا به فرموده امام‌خمینی (ره) مسائل اقتصادی و مادی اگر لحظه‌ای مسئولان را از وظایفی که بر عهده دارند، منحرف کند، خطری بزرگ به همراه دارد.

منبع: ایسنا

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید