هزینه ایجاد یک شغل بیش از ۱۰۰ میلیون تومان است | اتاق خبر
کد خبر: 365938
تاریخ انتشار: 29 مرداد 1395 - 09:57
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه ایجاد یک شغل بالای ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است و قطعا به فرهنگ و آسیب ها تاثیر دارد.

اتاق خبر: احمد محمدی انارکی صبح پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رفسنجان اظهار کرد: فرهنگ عمومی یکی از ارکان اصلی سازماندهی کشور است و مهندسی فرهنگی که مقام معظم رهبری فرمودند، باید انجام شود.

وی تأکید کرد: فرهنگ با صحبت و گفت‌وگو به جایی نمی‌رسد، به هر حال باید مصوباتی داشته باشیم و اجرایی شود و پیگیر آن باشیم که به کجا رسیده است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در خانه ملت با بیان اینکه متاسفانه دستگاه‌های موازی در کشور زیاد داریم که عیب بزرگی است، عنوان کرد: هرکدام از این دستگاه ها بازخوردی دارد که سبب می‌شود هزینه‌های زیادی از کشور در این حوزه صرف شود و عملا دستگاه اصلی که فرهنگ عمومی است بی‌اثر می‌ماند.

محمدی انارکی حُسن فرهنگ عمومی را اجزا و ساختار شهرستانی و استانی آن توصیف کرد و گفت: می توانیم در این حوزه بر اساس اقلیم و نیاز منطقه اقداماتی را انجام دهیم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هزینه های تولید در کار کشاورزی بالاست و عملا کشاورزان درآمد آنچنانی ندارند.

وی ادامه داد: هزینه ایجاد یک شغل بالای ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است و قطعا به فرهنگ و آسیب ها تاثیر دارد.

محمدی انارکی با اشاره به این نکته که فرهنگ عمومی همه کارها را در بر می گیرد، اظهار کرد: باید سیمای شهر خودمان را عوض کنیم و اولین بحث آن فرهنگی است، استفاده از تجربه دیگران در فرهنگ عمومی مؤثر است تا گستره فرهنگ عمومی را در سطح شهر ببینیم.

محمدی انارکی اضافه کرد: بحث مشاوره فردی به جایی نمی رسد و با هزینه ها و ساختار مالی که نداریم نمی توانیم آن را انجام دهیم باید مربی را آموزش دهیم.

وی بیان کرد: جامعه باید جذابیت داشته باشد و متولیان باید جذابیت ایجاد کنند، قانون برای همه یکی است و باید بر اساس سیاست‌های کلان کشور و بر اساس نیاز شهری خودمان عمل کنیم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: متاسفانه آسیب‌های اجتماعی زیاد است، باید زیرساخت‌ها را درست کنیم و آنها را تعریف کنیم و طرحهایی بنویسیم تا برای همه اقشار و نسبت به وضعیت جامعه تعریف شود.

منبع: مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید