کامیون یوروکارگوی ایویکو وارد مرحله تولید شد | اتاق خبر
کد خبر: 366570
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1395 - 22:06
معاون بازرگانی شرکت زامیاد از ورود نخستین محموله اقلام CKD کامیون یوروکارگویMLL180 ایویکو پس از پسابرجام به این شرکت خبر داد و اظهار داشت: با ورود و تولید این محصول به روز اروپا به بازار داخلی، شاهد رونق بیش از پیش محصولات سنگین در ناوگان تجاری کشور خواهی

به گزارش اتاق خبر به نقل از سایپا نیوز، منوچهر فرجیان در ابتدا با اشاره به وضعیت صنعت خودرو در پسا برجام گفت: پس از برجام صنعت خودروسازی کشور شرایط جدیدی را با حضور برند های معتبر خودروسازی جهان تجربه می کند. دراین راستا شرکت زامیاد از گروه خودروسازی سایپا مذاکراتی را با شرکای تجاری خارجی خود در جهت ایجاد گسترش همکاری و تعاملات دوجانبه تا به امروز انجام داده اند و کماکان نیز این مذاکرات ادامه دارد.

معاون بازرگانی شرکت زامیاد ادامه داد: از نتایج برجام همکاری مجدد ایویکو با زامیاد است که به سبب تحریم ها به حالت تعلیق در آمده بود اما امروز دوباره فعال شده است. ایویکو به عنوان قدیمی ترین شریک تجاری زامیاد می باشد که این شرکت همواره تلاش نموده تا بهترین و جدید ترین محصولات ایویکو را تولید و عرضه نماید که این موضوع در سال جاری نیز در شرکت زامیاد با ورود اقلام CKD کامیون یوروکارگوی MLL180 و عملیاتی شدن مرحله تولیدی آن محقق شد.

فرجیان در خصوص ویژگی های کامیون یوروکارگوی ایویکوگفت: این محصول جزو بهترین و با کیفیت ترین محصولات روز اروپا است و دارای امکانات ویژه ای همچون: سیستم ترمز دیسکی، باک سوخت آلومینیومی200 لیتری ایرکاندیشن و ...  می باشد.

گفتنی است، کامیون یوروکارگوی ایویکوی ایتالیا مردادماه سال جاری و هم زمان با نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت؛ و اکنون با ورود نخستین محموله اقلام سی کی دی، تولید این محصول با همت و تلاش کارکنان در زامیاد آغاز می شود.

کامیون یوروکارگوی ایویکو وارد مرحله تولید شد

 94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید