قیمت اجرت در دسترس مشتری است | اتاق خبر
کد خبر: 366621
تاریخ انتشار: 1 شهریور 1395 - 14:36
رضا حسنی گفت: یکی از این برنامه‌ها بازرسی‌های سر زده در ساعات گوناگون است که در آن فاکتورها و صورت مصرف قطعات یدکی مصرفی چک می‌شود

اتاق خبر: مدیرعامل خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) ، در خصوص نحوه برخورد با نمایندگی‌های متخلف گفت: با توجه به اصل تکریم مشتری ما برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای برخورد با تخلفاتی که در برخی از نمایندگی‌ها صورت می‌گیرد آغاز کرده‌ایم.

رضا حسینی تصریح کرد: یکی از این برنامه‌ها بازرسی‌های سر زده  در ساعات گوناگون است که در آن فاکتورها و صورت مصرف قطعات یدکی مصرفی چک می‌شود و در صورت، مغایرت آنها برخورد سختی با نمایندگی صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در سال جاری تا به امروز 9 نمایندگی تعلیق و مجوز سه نمایندگی به طور کامل لغو شده و دیگر به افرادی که مجوز آنها لغو شود به هیچ عنوان نمایندگی داده نخواهد شد.

وی در خصوص اپلیکیشن جدید این شرکت گفت: یکی از قابلیت‌های آن امکان ارائه ریز قیمت‌های قطعات و حتی اجرت است به طوری که قیمت‌های اجرت به تفکیک درجه نمایندگی مشخص شده است.

حسینی در پایان تصریح کرد: با این نرم‌افزار مشتری می‌تواند با وارد کردن قطعه علاوه بر قیمت آن، قیمت اجرت را دریافت کند و در صورت هر گونه اخذ وجه اضافی تخلف را ازطریق همین سامانه به ما اطلاع دهند.

منبع:ایلنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید