عملیات اجرایی نیروگاه برق گیلانغرب شروع می شود | اتاق خبر
کد خبر: 366652
تاریخ انتشار: 1 شهریور 1395 - 18:01
در هفته دولت عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی برق شهرستان گیلانغرب شروع می شود.

اتاق خبر: در جلسه ای که با حضور استاندار کرمانشاه، معاونین استانداری و رئیس هئیت مدیره شرکت انرژی غرب و جمعی از مدیران در خصوص هماهنگی لازم برای تسریع در شروع عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی گیلانغرب در محل استانداری برگزار شد بر رفع موانع اجرای این طرح تاکید شد.

دکتر رازانی در این جلسه با تاکید بر همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی ذیربط جهت تسریع در شروع عملیات اجرایی این نیروگاه گفت: هر پروژه و طرحی که در ایجاد اشتغالزایی و رفع مشکل بیکاری نقش داشته باشد حتما مورد حمایت مدیریت ارشد استان خواهد بود.

وی بیان داشت: بیکاری با تلاش و اجرای طرح های مختلف کاهش پیدا می کند لذا با توجه به اینکه نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان گیلانغرب علاوه بر ایفای نقش مهم در افزایش تولید برق در استان در افزایش اشتغال نیز نقش تاثیرگذاری ایفا خواهد کرد بنابراین  دستگاه های اجرایی ذیربط باید نهایت اهتمام خود را جهت تسریع در شروع عملیات اجرایی این طرح و رفع مشکلات اجرای آن بکار گیرند.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان ساخت: باید همه عوامل و امکانات را برای کمک به افزایش اشتغال به خدمت گرفته شود نه اینکه دستگاهی بخواهد در انجام وظیفه خود کوتاهی داشته باشد.

همچنین در این جلسه امرالهی رئیس هئیت مدیره شرکت انرژی غرب به عنوان مجری و سرمایه گذار این طرح نیز گفت: خوشبختانه با حمایت و پشتیبانی که استاندار محترم از اجرای نیروگاه برق گیلانفرب داشتند شرایط لازم برای اجرا فراهم شده و عملیات اجرایی این طرح در هفته دولت شروع خواهد شد.

وی افزود: سرمایه گذاری این طرح ۳۲۰ میلیون یورو با اشتغازایی ۵ هزار نفر می باشد که ظرف سه سال به نتیجه خواهد رسید.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید