بازیگران سریال «بازی تاج و تخت» از فصل بعدی گفتند | اتاق خبر
کد خبر: 366711
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1395 - 00:51
شورانرهای یکی از محبوب ترین سریال های جهان درباره فصل بعدی سریال شان صحبت کردند و بازیگر جان اسنو از شخصیتش گفت.

به گزارش اتاق خبر، با توجه به اینکه فصل ششم «بازی تاج و تخت» تنها چند هفته پیش به پایان رسید، از همین حالا توجه ها به سمت فصل هفتم این سریال و این جلب شده که آینده چه چیزی را برای وستروس به ارمغان خواهد آورد.
دیوید بنیاف و دی بی وایس، شورانرهای سریال در گفتگو با ددلاین درباره آینده احتمالی بعضی از شخصیت ها از جمله سرسی، برن و نایت کینگ صحبت کردند. اول از همه از این دو درباره لحظات پایانی سرسی در فصل ششم سوال پرسیده شد که او در آن گنجشک اعظم و مارجری را کشت و غیرمستقیم باعث خودکشی پسرش شد و حالا به این ترتیب خودش روی تخت آهنین نشسته است.
آن ها گفتند فصل هفتم «درباره درک بیشتر درباره این خواهد بود که در ذهن سرسی دقیقا چه چیزی می گذرد و او حالا چه مدل انسانی است؟ سرسی مسلما کارهای وحشتناک زیادی در عمرش انجام داده و آدم بسیار بدجنس و بی رحمی است، اما یک نکته خوب درباره او وجود داشت و آن هم این بود که او حقیقتا و عمیقا فرزندانش را دوست داشت. حالا همه آن ها از بین رفته اند و به نظرم این برای ما خیلی جالب است. او بدون فرزندانش کیست؟ پاسخ این سوال چیزی است که در فصل بعدی متوجه خواهید شد.»
بعد در هنگام بحث در مورد بنجن، برن، دیوار و نایت کینگ، این دو درباره این صحبت کردند که واکرها ممکن است به جنوب وستروس برسند. آن ها گفتند: «نمی خواهیم داستان را زیادی لو بدهیم. هم کتاب ها هستند و هم سریال و اگر جزییات زیادی بدهیم به آن ها پشت کردیم… چیزی که در این فصل به آن میپردازیم آن هم به وضوح این است که دیوار تنها یک سازه فیزیکی نیست که ارتش مرده‌ها را بیرون نگه می دارد. اگر اینطور بود و اگر وایدلینگ ها توانستند از دیوار عبور کنند، حداقل از نظر تئوری کسی مثل نایت کینگ قدرت و سربازان خیلی بیشتری دارد که عملا هرکاری بگوید انجام می دهند. می خواستیم این احتمال را زمینه چینی کنیم که رد شدن از دیوار آنقدر هم سخت تر از این ها نیست، اما می‌خواستیم این ایده کلی را مطرح کنیم. فعلا همین قدر می گوییم.»
این نظرهای پایانی آن ها به این نظریه هواداران قوت بیشتر بخشید که وقتی برن از دیوار عبور کند، باعث شکستن و خرد شدن آن خواهد شد و اجازه می دهد واکرها از آن عبور کنند. حالا چرا دیوار به خاطر اینکه یک پسر جوان از آن عبور می کند خواهد شکست؟ یادتان می آید که در فصل ششم نایت کینگ تنها وقتی توانست به کلاغ سه چشم دسترسی پیدا کند که به برن دست زد و نشانش را بر او گذاشت؟ خب اگر بخواهیم از همین منطق پیروی کنیم باید بگوییم که برن هنوز آن نشان را دارد. اگر او از دیوار عبور کند، جادویی که او روی برن گذاشته از نظر تئوری می تواند به واکرها اجازه شکستن دیوار را بدهد و وقتی برن طلسم را خنثی کند، آن ها به سمت جنوب راهی خواهند شد. وینترفل و کینگز لندینگ با رقبای ترسناکی مواجه خواهند شد.
سوفی ترنر بازیگر نقش سانسا استارک هم درباره آینده شخصیتش صحبت کرد و گفت احتمال های زیادی وجود دارد: «ممکن است او با لیتل فینگر فرار کند و شخصیت منفی و سادیستیک شود. یا می تواند با برادرش جان همراه شود.»
از سوی دیگر وقتی جان اسنو در آغاز فصل ششم دوباره زنده شد، کسی تعجب نکرد چون خیلی ها انتظارش را می کشیدند. در مصاحبه ای با د رپ، کیت هرینگتون بازیگر این نقش درباره لحظه احیای شخصیتش صحبت کرد و بالاخره اقرار کرد که همیشه می دانست جان اسنو نمرده است.
او گفت: «می دانستم به زندگی برمی گردم، اما نمی دانستم قرار است آدم متفاوتی بشوم یا شخصیت منفی. بنابراین نمی توانستم نقشه ای داشته باشم که سخت بود. فیلمنامه ها را خواندم و دیدم که او در قالب خودش بازمی گردد، در قالب همان جانی که همه می شناسند. در ابتدا این از نظرم ناامیدکننده بود.»
البته این بازیگر اضافه کرد که ناامیدی اش کوتاه مدت بود: «اما او بینشی درباره چیزی که در آینده از راه خواهد رسید دارد که تعداد کمی از آن برخوردار هستند. او می داند دنیایی بعد از مرگ وجود ندارد. این دقیقا نیروی راننده شخصیت او و کاری که می خواهد بکند است.»
دو فصل بعدی «بازی تاج و تخت» فصل های پایانی آن خواهند بود و تنها سیزده اپیزود دیگر تا انتهای سریال باقی است. فصل هفتم تابستان ۲۰۱۷ روی آنتن می رود.

بانی فیلم

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید