800 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم تحویل متقاضیان شد | اتاق خبر
کد خبر: 367671
تاریخ انتشار: 6 شهریور 1395 - 20:52
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: 800 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم تکمیل و تحویل متقاضیان در سراسر کشور شده است.

اتاق خبر:احمد اصغری مهرآبادی روز شنبه در شورای تامین مسکن چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: طی 2 سال گذشته 720 هزار واحد مسکن مهر در کشور تکمیل و تحویل متقاضیان شده است و امسال نیز در هفته دولت حدود 80 هزار واحد افتتاح می شود.
به گفته وی، 2 میلیون و 215 هزار واحد مسکن مهر در کشور احداث شده که عملیات اجرایی یک میلیون و 915 هزار واحد آن نیز تاکنون به اتمام رسیده است.
اصغری مهرآبادی ادامه داد: 17 هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار به وزارت نیرو برای تامین آب، برق و فاضلاب مسکن مهر در کشور ابلاغ شده است که یکهزار میلیارد ریال آن از منابع داخلی وزارتخانه و مابقی از منابع دولتی تامین می شود.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر افزود: هفت میلیارد ریال اعتبار از محل تامین فروش اراضی دولتی برای معابر و آسفالت شهرک های مسکن مهر و 2 هزار میلیارد ریال یارانه به طرح های مسکن مهر نیز به این وزارتخانه ابلاغ شده است.
استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: 25 هزار واحد مسکن مهر احداث شده است که 22 هزار واحد از این تعداد تکمیل و پرونده مسکن مهر نیز تا پایان امسال در این استان بسته می شود.
قاسم سلیمانی دشتکی ادامه داد: مشکلات مدیریتی برخی تعاونی ها، کمبود و نبود اعضا در برخی تعاونی ها، گران تر بودن برخی سایت های مسکن مهر و مشکلات زیرساختی از مشکلات مسکن مهر این استان است.
به گفته وی، همه دستگاه ها برای ساخت، تکمیل و تحویل مسکن مهر و رفع مشکلات مردم در چهارمحال و بختیاری تلاش کرده ولی بدهی های ایجاد شده نیازمند اعتبار است.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر همزمان با پنجمین روز از هفته دولت برای افتتاح طرح های مسکن مهر چهارمحال و بختیاری به شهرکرد سفر کرده است.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید