حمایت صندوق تحقیقات الکترونیک از پاویون ملی فناوری اطلاعات | اتاق خبر
کد خبر: 367693
تاریخ انتشار: 6 شهریور 1395 - 22:46
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک از پاویون ملی فناوری اطلاعات حمایت می‌کند.

اتاق خبر: محمدرضا طلائی رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق ایران با بیان لزوم حضور حداکثری شرکت‌های ایرانی در بازار بین‌المللی برای بهره‌برداری از چشم‌انداز مثبت بازار، از برقراری پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه‌های تخصصی خبر داد.

وی با بیان تلاش صورت گرفته از سوی کمیسیون در جهت شناساندن وضعیت موجود اقتصاد فاوا از نظر حجم بازار و وجود زیرساخت‌ها به شکل مدون به طرف های خارجی، حضور گسترده و قوی شرکت‌ها و شروع همکاری بین المللی را گام دوم برای تقویت بنیه اقتصاد فناوری اطلاعات کشور به ویژه در بخش خصوصی دانست. طلائی ضمن تشریح تلاش های صورت گرفته در زمینه تسهیل حضور شرکت های ایرانی در بازار بین‌المللی از تفاهم با صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه‌ی صنایع الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، جهت پرداخت تسهیلات ارزان قیمت با نرخ زیر 10 درصد خبر داد.

شرکت‌های حاضر در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه های تخصصی و مهم صنعت فاوا، تسهیلاتی را برای پوشش کامل هزینه‌های این رویداد دریافت می‌کنند.

بر اساس این تفاهم، این تسهیلات با دوره ی استراحت سه ماهه و بازپرداخت حداقل یک ساله به شرکت های حاضر در پاویون ملی فناوری اطلاعات پرداخت خواهد شد.

منبع: صمت

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید